Portāls izmanto sīkdatnes, lai apkopotu informāciju un nodrošinātu pilnu funkcionalitāti. Jūs varat iepazīties ar sīkdatņu politiku šeit.close
AtpakaļRīga, Biķernieku iela, 16aNr. EL7418
zoom_out_mapzoom_out_map
Galerija
Informācija
Platība61.40
Stāvs2
Stāvu skaits ēkā5
Istabu skaits2
Apraksts

Tiek piedāvāts divu istabu dzīvoklis jaunajā projektā Teikā.

Šis dzīvoklis atrodas 2. stāvā 5 stāvu ēkā.

Dzīvojamā platība 47,20 m²
Kopējā platība 61,40 m²
Balkona platība 14,20 m²

Dzīvoklī ir plaša viesistaba apvienota ar virtuvi, guļamistaba 12,47m2, koridors, vannas istaba ar vannu un plašs balkons.

Teikā veiksmīgi izvēlētajā vietā top dzīvojamo māju komplekss . Jaunais komplekss  ir nozīmīgs ne vien ar to, ka tas novietots Rīgas stratēģiski izdevīgā vietā Teikā, ar teicamu sabiedrisko transportu un dzīvošanai nepieciešamo infrastruktūru apkārt, bet arī tāpēc, ka tas atrodas vienā no Rīgas vēsturiski viszaļākajiem rajoniem. Ir uzsākta kompleksa “Biķerziedi” 6. mājas būvniecība, kas būs noslēdzošā kārta šajā projektā. Piecu stāvu daudzdzīvokļu ēkā būs 1 – 4 istabu dzīvokļi, ar kopējo skaitu – 90. Dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu apdari, tiem būs ierīkoti balkoni vai terases.
Grīdas: koridors, virtuve, dzīvojamā istaba, guļamistaba: lamināta ar skaņu izolējošu starpslāni

Grīdas: vannas istabas, WC: flīžu grīdas segums, hidroizolācijas materiāls, apsildāmās grīdas pirmajā stāvā

Grīdas: balkons: betona grīda bez apdares.

 Ēkas pirmajā stāvā tiks izvietotas komerctelpas. Iespēja iegādāties pazemes vai virszemes autostāvvietas (2-4 istabu dzīvokļiem), kā arī noliktavu telpas.

Teritorija ir labiekārtota – asfaltēti un bruģēti ceļi. No transporta kustības un autostāvvietām brīvajā teritorijā izvietota zona ar bērnu rotaļu laukumu, kurā iekļauta smilšu kaste, rotaļu komplekss un soliņi.

Lai iegūtu vairāk informācijas par šo vai citiem dzīvokļiem šajā projektā, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu.

Mēs pārdodam īpašumu pēc celtnieka cenām!

Komplektācija
Autors nav pievienojis komplektāciju.
EUR 79,8001,299.67 EUR/m²
Mercury Group irina@mgroup.lvMob. tālr.: +37129102085
Paulina Oleinikovapaulina@mgroup.lvTālr.: +371 28007718