Portāls izmanto sīkdatnes, lai apkopotu informāciju un nodrošinātu pilnu funkcionalitāti. Jūs varat iepazīties ar sīkdatņu politiku šeit.close
AtpakaļRīga, Jeruzalemes iela, 10Nr. EL6192
zoom_out_mapzoom_out_map
Galerija
Informācija
Platība154.00
Stāvs5
Stāvu skaits ēkā7
Istabu skaits3
Apraksts

Projekts Decimus atrodas lieliskā vietā - šeit biznesa centrs satiekas ar vēsturisko un grezno kluso centru. Ēka atrodas netālu no centrālās Kr. Valdemāra ielas, pa kuru ātri un ērti iespējam nokļūt jebkurā pilsētas punktā. Līdz lidostai ar automašīnu iespējams nokļūt 20 minūšu laikā, līdz Centrālajai Dzelzceļa stacijai 5 minūšu laikā. Līdz Vecrīgai, Latvijas Nacionālajai operai un Krievu Drāmas teātrim – 10-15 minūšu pastaiga.
Septiņu stāvu stūra ēka ir modernās arhitektūras paraugs, ko veidojis pazīstamais arhitektu birojs „Arhis”, par ko liecina īpaši izveidots stikla jumts, kas atspoguļo visus gadalaikus. Projekts DECIMUS tika nodots ekspluatācijā 2010. gadā. Skaista, oriģinālas arhitektūras ēka. Septiņos stāvos izvietoti 23 dzīvokļi. Katrā dzīvoklī ir neliels franču balkoniņš un balkons uz klusu iekšpagalmu. Dzīvokļi aprīkoto ar mūsdienīgām kondicionēšanas sistēmām, ventilācijā un individuāliem siltuma patēriņa skaitītājiem. Zem ēkas atrodas pazemes autostāvvieta - liels retums pilsētās centrā.

Piedāvājam lielisku 3 istabu dzīvokli Jeruzalemes ielā! Dzīvoklis ar platību 154 kv.m. atrodas ēkas 5.stāvā un tās sastāv no plašas viesistabas ar virtuvi un ēdamzonu, 2 guļamistabām, viena no tām ir ar savu vannas istabu un garderobi, vēl vienas vannas istabas, kā arī veļas mazgāšanas telpas, ko var izmantot arī kā noliktavu vai garderobi.

Dzīvokļa cenā ietilpst remonts ar pilnu apdari, bez virtuves. Remontdarbos izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli. Klimata kontrole visās istabās, siltās grīdas.

Dzīvoklis tiek piedāvāts ar 1 vietu pazemes stāvvietā, tās cena - 20 000 Eur.
Komplektācija
Autors nav pievienojis komplektāciju.
EUR 460,0002,987.01 EUR/m²
Mercury Group irina@mgroup.lvMob. tālr.: +37129102085
Alīna Mercaalina@mgroup.lvTālr.: + 37129642499