Portāls izmanto sīkdatnes, lai apkopotu informāciju un nodrošinātu pilnu funkcionalitāti. Jūs varat iepazīties ar sīkdatņu politiku šeit.close
AtpakaļJūrmala, Jasmīnu iela, 10Nr. EL7767
zoom_out_mapzoom_out_map
Galerija
Informācija
Platība66.00
Stāvs2
Stāvu skaits ēkā3
Istabu skaits3
Apraksts

Pārdod dzīvokļi jaunajā projektā, kas atrodas Jūrmalā, Bulduri, Jasmīnu ielā, vien 700 m attālumā no jūras un 800 m no Lielupes. Pastaigas attālumā no populārākajiem Jūrmalas restorāniem, kafejnīcām, lielveikala Rimi, slimnīcas, Līvu ūdens atrakciju parka. Ar automašīnu Jūs varat viegli sasniegt Spa viesnīcas, tenisa korti, veikali. Rīgas lidosta atrodas tikai 15 minūšu attālumā, un Vecrīga - 25 minūtēs. Bulduros ir medicīnas koledža, un tuvumā vairākas skolas ar dažādam mācībvalodām.

Māju apsaimniekošanu veic kompānija Hausmaster. Pagalmā ir labiekārtots bērnu laukums un brīvā laika pavadīšanas zona. Visa kompleksa teritorija ir nožogota - iebraukšana pazemes autostāvvietā paredzēta no ielas puses. Nepieciešamības gadījumā var rezervēt vietu pazemes autostāvvietā. Ir speciāla vieta velosipēdiem.

Projekts jau ir ieguvis starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas FIABCI balvas – Baltic Prix d’Excellence, 2016. gadā nominācijā - Kūrorta dzīvojamā segmenta īpašums (Resort Real Estate: Residential Project) un 2017. gadā nominācijā: “Videi draudzīga jeb zaļa pārvaldība” (Green Master).

Dzīvoklis pārdošanai tiek piedāvāts ar pilnu apdari, kvalitatīvu mūsdienīgu santehniku un iebūvētām virtuves mēbelēm ar tehniku.Komplektācija
Autors nav pievienojis komplektāciju.
EUR 190,0002,878.79 EUR/m²
Mercury Group irina@mgroup.lvMob. tālr.: +37129102085
Darija Kovalenokainara@mgroup.lvTālr.: + 371 26595522