Portāls izmanto sīkdatnes, lai apkopotu informāciju un nodrošinātu pilnu funkcionalitāti. Jūs varat iepazīties ar sīkdatņu politiku šeit.close
AtpakaļJūrmala, Muižas iela, 19Nr. EL6669
zoom_out_mapzoom_out_map
Galerija
Informācija
Stāvu skaits ēkā3
Stāvs1
Platība71.90
Istabu skaits2
Apraksts

Piedāvājam iegādāties mājīgu divistabu dzīvokli jaunajā projektā Jūrmalā, Bulduros.

Projekts sastāv no trīs ēkām - divas no kurām ir atjaunotie Jūrmalas arhitektūras pieminekļi ar raskturīgu koka apdari, un trešā ēka ir mūsdienīgā jaunbūve. Mājas ir uzbūvētas, izmantojot visaugstākās kvalitātes videi draudzīgus celtniecības materiālus. Labiekārtots un iežogots pagalms, kur atrodas bērnu rotaļu laukums un sporta laukums ar trenažieriem, kas paredzēti treniņam svaigā gaisā. Teritorija ir apstādīta ar ārstnieciskiem augiem un aromātiskām puķēm. Iedzīvotāju ērtībām ir paredzēta pazemes autostāvvieta. Lieliska vieta tiem, kas vērtē ekoloģisku vidi, kvalitāti un komfortu.

Dzīvoklis atrodas sarkanās ēkas pirmajā stāvā, kas ir atjaunots arhitektūras piemineklis. Ērts plānojums paredz dzīvojamo istabu ar virtuves zonu, vienu guļamistabu, vienu vannas istabu, priekštelpu un terase/patio ar platību 25m2. Dzīvokļa plāns ir apskatāms PDF aprakstā.
Dzīvoklis tiek piedāvāts ar pilnu apdari un pilnībā mēbelēts.

Bulduri ir viena no iecienītākajām jūrmalnieku dzīves vietām, kluss un attīstīts privātmāju sektors, kur tuvumā atrodas visa nepieciešamā infrastruktūra, pārtikas veikali, restorāni, akvaparks, slimnīca, vietējais tirdziņš, kur vasarā var iegādāties svaigus augļus un dārzeņus. Līdz jūrai aptuveni 10-15 minūtes.

Visiem pircējiem dāvana - International Wellness Centre BALANS abonements uz gadu, kas atrodas Amber Spa Boutique Hotel! 

Lai saņemtu aktuālu informāciju par pieejamiem dzīvokļiem un cenām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Komplektācija
Autors nav pievienojis komplektāciju.
EUR 233,2143,243.59 EUR/m²
Mercury Group irina@mgroup.lvMob. tālr.: +37129102085
Natalija Maidanovanatalia@mgroup.lvTālr.: +37126322292