Potenciālajiem nomniekiem piedāvājumā 228 m2 plašas komerctelpas Rīgā Citadeles ielā 6, nama fasādes puses pirmajā stāvā, ar atsevišķu ieeju tieši no ielas, par samērā nedārgu godīgu tirgus cenu.

        Jaunas un energoefektīvas komerctelpas pirmajos stāvos Rīgas centra jaunbūvēs ir reti sastopams piedāvājums. Jo īpaši grūti atrast telpas nama fasādes pusē, ar lielām stiklotām vitrīnām un atsevišķu ieeju tieši no ielas, ērti pieejamā, t.sk. piebraucamā vietā, ar lielu mērķauditorijas plūsmu un publiskām autostāvvietām. Šādu objektu pieprasījums ir ļoti liels. Savu viedokli pauž aģentūras Aldis.Jūrmala īpašnieks Aldis Lezdiņš, iepazīstinot žurnālu un portālu varianti.lv ar jaunajām komerctelpām Citadeles ielā 6. Tās atrodas blakus Vecrīgai prestižā vietā Citadeles kvartālā, tieši pretī Citadeles bankai un Zemkopības ministrijas augstceltnei, un kopš maija sākuma tiek piedāvātas ilgtermiņa nomai.
      Pašreizējais piedāvājums ir to debija nomas tirgū. Šim objektam salīdzinājumā ir vairākas priekšrocības,Aldis Lezdiņš pārliecinoši stāsta – pirmkārt, protams, jāmin vispārzināmais likums, kuru attiecībā uz nekustamajiem īpašumiem mēdza minēt arī Donalds Tramps, bijušais ASV prezidents, kurš savu bagātību ieguva tieši darījumos ar nekustamajiem īpašumiem – un tā ir vieta, vieta un vēlreiz vieta! Nams Citadeles ielā 6 atrodas izcilā vietā – Vecrīga un Klusais centrs ir vien nelielas pastaigas attālumā. Tieši pretim atrodas bankas Citadele galvenais birojs un LR Zemkopības ministrijas augstceltne. Attālums līdz Rīgas pilij ir tikai 300 metru, līdz Daugavas krastmalai – 250, līdz Rīgas Pasažieru ostai – 500. Netālu atrodas sabiedriskā transporta pieturas – autobusi, tramvaji un trolejbusi, maršruta taksometri, kā arī Rīgas centra maģistrālās ielas. Tajā pašā laikā ēka atrodas kvartāla iekšpusē klusākā vietā. Ar automašīnu ērti un ātri (pat laikā, kad satiksme ir noslogota, var lidostā nokļūt 12-15 minūtēs, un Jūrmalā 30 minūtēs, jo 100 metru attālumā ir stratēģiskais Vanšu tilts, nedaudz tālāk ir 11. novembra krastmala.
Citadeles ielas 6 atrašanās vietas priekšrocības jau novērtējuši vairāki uzņēmumi. Nama pirmajā stāvā atrodas četras komerctelpas, trīs no tām jau ir iznomātas, un telpu nomnieki ir - interjera dizaina uzņēmums Katz, uzņēmums Vial, kas piedāvā skaistumkopšanas pakalpojumus, un Somijas inženierbūvniecības uzņēmums Castor Construction. Tas parāda, ka šīs telpas ir piemērotas dažādu jomu uzņēmumiem – IT, dizaina, arhitektūras, juridiskajiem, apdrošināšanas vai finanšu nozarē. Šeit var izvietot nelielu medicīnas pakalpojumu iestādi, zobārstniecības kabinetu vai skaistumkopšanas salonu – ēkā ir ierīkota mūsdienīga ventilācijas sistēma, kas atbilst šādām telpu izmantošanas prasībām. Ir tikai viens izņēmums – šīs telpas īpašnieki nav paredzējuši iznomāšanai sabiedriskās ēdināšanas iestādei.

           – Raksturojiet, lūdzu, vēlreiz piedāvātās komerctelpas un nomas nosacījumus.

        – Telpas ir 228 m2 plašas, tām ir atvērtais plānojums, kas ļauj piemērot telpas specifiskām tieši nomnieka uzņēmuma prasībām. Griestu augstums ir trīs metri, tikpat augsti ir arī plašie skatlogi, kas vērsti bankas Citadele un Zemkopības ministrijas virzienā. Ieeja ir tieši no Citadeles ielas. Kopplatībā ir arī divas atsevišķas telpas (7,6 un 2,6 m2) labierīcībām, vienā no tām var ierīkot dušas telpu vai nelielu ofisa virtuvīti.
      Viss komplekss ir energoefektīvs – apkures rēķini ir nelieli. Piemēram, februārī kopējais maksājums par komunālajiem pakalpojumiem bija mazāks par 300 eiro, jo ikmēneša apkalpošanas maksa ir 0,80 eiro par kvadrātmetru. Apkures sistēmas radiatori ir iebūvēti grīdā pa telpas (logu) ārējo perimetru, un tie tikai nedaudz aizņem telpas lietderīgo platību.
          Nomas noteikumi: telpu īpašnieki vēlas slēgt ilgtermiņa nomas līgumu, ar termiņu 5-10 gadi. Cena? Līdz 2023. gada beigām nomas ikmēneša maksa būs 12 eiro/m2, plus komunālie maksājumi. 2024.-2025. gadā nomas cena plānoti pieaugs līdz 13,5 eiro par kvadrātmetru. Telpu remonta laikā (no trīs līdz četriem mēnešiem) tiks piedāvātas nomas maksas brīvdienas, nomniekam būs jāsedz vien maksa par komunālajiem pakalpojumiem. Liela priekšrocība: nomas maksā iekļautas divas autostāvvietas pagrabstāvā. Par 2022. gadu ir apmaksāts nekustamā īpašuma nodoklis. Tādēļ, ja jūs meklējat prestižas komerctelpas lieliskā (izcilā) vietā, turklāt par samērīgi nelielu, adekvātu tirgus cenu, mēs jūs gaidīsim Rīgā, Citadeles ielā 6.

Zvaniet – un tiksimies tajās!
+371 29240721, aldis.jurmala@inbox.lv