Novembrī Rīgas nekustamo īpašumu tirgū tika piedāvāti 3390 dzīvokļu. Saskaņā ar kompānijas Latio rīcībā esošajām ziņām tas ir par 23 % mazāk nekā mēnesi iepriekš. Tiek atzīmēts, ka turpat divas piektdaļas piedāvājuma (39 %) veido apbūvētāju jaunceltnēs piedāvātie dzīvokļi. Sludinājumos tie tiek piedāvāti vidēji par 2770 eiro/m², taču faktiskie darījumi tiek slēgti vidēji par 2440 eiro/m². Sekundārajā tirgū jaunie dzīvokļi tika piedāvāti vidēji par 1960 eiro/m² Rīgas mikrorajonos un par vidēji 2670 — Rīgas centrā.

48 % rudens beigās pārdošanā izlikto Rīgas dzīvokļu atrodas sērijveida projektos. Šis piedāvājums mēneša laikā ir sarucis par 27 %. Vidējā cena darījumos bija 1000 eiro/m².

Runājot par īres piedāvājumu, novembrī Rīgā izvēlei bija pieejami 1070 piedāvājumu. Vispieprasītākie bija vienistabas un divistabu dzīvokļi.

Kompānijas Latio sagatavotajā tirgus apskatā norādīts, ka palielinās pirkuma lēmuma pieņemšanas laiks. Bieži vien klienti objektus un cenas vēro gadu vai pat ilgāk. Vairumā gadījumu šāda piesardzība attaisnojas — pārdevēji šodien ir krietni elastīgāki nekā vēl tikai gadu iepriekš, un daudzi no viņiem piekrīt samazināt cenu par 10-20 %.