Šī gada 9. oktobrī Sanktpēterburā Starptautisko mājokļu kongresa ietvaros (8.-12. Oktobris) notiks II Starptautiskais radošo nekustamo īpašumu reklāmas ReFest festivāls. ReFest būs interesants visiem nekustamā īpašuma tirgus dalībniekiem. Pirmkārt - nekustamo īpašumu, attīstības uzņēmumu un banku organizāciju pārstāvjiem.
Festivāls notiks Aleksandra teātra jaunajā skatuvē, kas ir viena no labākajām Krievijā. Leģendārā Aleksandrinka ir vecākais nacionālais teātris Krievijā, kas tika izveidots 1756. gadā. Aleksandrinka kļuva par visu Krievijas teātru priekšteci. Jaunā Aleksandrinka – ir vecās labas tradīcijas un vismodernākais aprīkojums: ReFest skatītāji iegūs neaizmirstamu pieredzi.
Šogad ReFest novērtēs dažādo radošo darbu: tiks prezentēt reklāmas šedevri no Austrālijas, Argentīnas, Armēnijas, Baltkrievijas, Lielbritānijas, Vācijas, Grieķijas, Ēģipti, Gruziju, Izraēlu, Indiju, Īrijā, Islandē, Itālijā, Kazahstānā, Kanādā, Latvijā, Jaunzēlande, Apvienotie Arābu Emirāti, Krievija, Slovēnija, ASV, Turcija, Ukraina, Francija, Čehija, Skotija, Igaunija, Dienvidāfrika un Japāna. Programmā - vadošo nekustamo īpašumu aģentūru, būvniecības uzņēmumu, banku un hipotēkāro kompāniju radoši videoklipi.
Pasākums sāksies ar krāsainu deju un gaismas šovu. Pēc ka tiks parādīti vislabākie videoreklāmas paraugi. No 500 darbiem, kas iesniegti dalībai, festivālam tika atlasīti 150 spožākie, oriģinālākie un neaizmirstamie. Lielākā daļa no videoklipiem nav pieejami publiski – ReFest apkopoja patiešām ekskluzīvu saturu, kuru izstrādāja labākie reklāmdevēji visā pasaulē.
Tradicionāli, ReFest skatītāji izvēlas darbu, kas saņems festivāla Grand Prix: balsošana tiks organizēta tieši izstāžu zālē.
Pēc balsojuma, skatītāji varēs baudīt brīnišķīgās vakariņas ar plašu karsto ēdienu Eiropas virtuvi, aukstās uzkodas, elitāri alkoholiskajiem dzērieniem, kā arī dzīvas mūzikas pavadījumā, neformālā gaisotnē apspriest notikumus ar koleģiem.
Festivāla laiks: 19.30-23.00 (19.30-21.00 - nominēto darbu apskate, 21.00 - 23.00 - bankets). Lai uzzinātu informāciju un pasūtīt biļeti uz festivālu, lūdzu, apmeklējiet ReFest oficiālo vietni: http://realfestival.ru/eng/
Reģistrācija Kongresam ir pieejama vietnē http://www.gilforum.ru/congress/registration.html