Biroju īres cenas Rīgas centrā ir nemainīgas. Kompānijas Ober Haus sagatavotais komerciālā nekustamā īpašuma tirgus pārskata informācija: A klases kompleksu telpas šovasar tiek piedāvātas par 11-16 eiro par kvadrātmetru mēnesī (ieskaitot maksu par uzturēšanu). Prestižākos biroju centros cenas ir bijušas arī augstākas — 17 eiro par kvadrātmetru mēnesī. Demokrātiskos Rīgas B klases biroju kompleksos brīvas īres telpas jaunajiem klientiem bija un ir pieejamas no 8 līdz 12 eiro par kvadrātmetru mēnesī. Jāatzīmē, ka tieši uzturēšanas maksai šādos kompleksos ir diezgan plašas robežas — no 1,5 līdz 5,5 eiro par kvadrātmetru mēnesī. Par C klases biroja telpām (parasti tās ir vecas administratīvas ēkas, kas atrodas Rīgas nomalē) tiek prasīti no 2 līdz 6 eiro par kvadrātmetru mēnesī.

Nelielais mazumtirdzniecības apgrozījuma pieaugums ir kļuvis par pamatu ekspertu pozitīvai attieksmei pret tirdzniecības telpu segmenta perspektīvām: šeit gaidāms tikai atzinīgs vērtējums. Pašlaik telpas, kas nepārsniedz 100 kvadrātmetrus, Latvijas galvaspilsētas vadošajos tirdzniecības centros tiek iznomātas par 20- 50 eiro par kvadrātmetru mēnesī; visaktīvākajās iepirkšanās ielās — 10- 35eirol tālajā centrā — 7-25 eiro. Ja nepieciešamas plašākas telpas (no 100 līdz 200 kvadrātmetriem), tad nomas maksa iepriekš minētajās vietās izskatās šādi: tirdzniecības centros — 10-30 eiro par kvadrātmetru mēnesī, iepirkšanās ielās — 10-25 eiro, nomalē — 6-15eiro. Ja objekts ir plašāks par 200 kvadrātmetriem, tad pašu dārgāko nomas likmju augstākā latiņa ir gandrīz divas reizes zemāka nekā iepriekš minētajā gadījumā.

Ir parādījusies jauna tendence industriālo telpu segmentā – šīs telpas aizvien biežāk vēlas iegādāties savām vajadzībām, nevis izīrēšanai. Pārskatā ir minētas cenu robežas nelielām noliktavu un ražošanas telpām (līdz 500 kvadrātmetriem) otrreizējā tirgū: tirdzniecībā tās izliktas par cenu robežās no 350-400 eiro par kvadrātmetru. Par 30-40 gadus veca angāra īpašnieku var kļūt, ieguldot 70- 250 eiro par kvadrātmetru (starpība atkarīga no objekta tehniskā stāvokļa). Jauns objekts izcenojumi parasti ir dārgāks − par 1 500 eiro par kvadrātmetru.

Tās noliktavu un ražošanas telpas, kuras ir brīvajā nomas tirgū un atrodas Rīgas vai tās apkārtnes jaunajā A klases kompleksā, tiek piedāvātas par 3,5- 4,8 eiro par kvadrātmetru mēnesī. Piedāvāto atjaunoto cehu industriālajās zonās nomas maksa ir 1,5-3 eiro par kvadrātmetru mēnesī; vecajos angāros nomas maksa ir ap 0,7 eiro par kvadrātmetru mēnesī.