Šo sestdien, 2. martā, no plkst. 10.00 līdz 16.00 ikviens interesents ir laipni aicināts iepazīt “Merks mājas” projektu “Magnolijas”, kas atrodas Skrīnes ielā 6 un 8. Atvērto durvju dienā būs ne vien iespēja apskatīt dzīvokļus un iztaujāt pārdošanas konsultantus par interesējošajiem jautājumiem, bet arī atklāt pavasari ar pirmo āra pikniku.

 Atvērto durvju dienas ietvaros ikviens varēs izstaigāt interesējošos dzīvokļus un namu pagalmu, tostarp aplūkot ratu un velo novietnes telpas, kā arī uzdot jautājumus “Merks mājas” pārdošanas konsultantiem.

Papildus tam, no plkst. 10.00 līdz 16.00 “Magnoliju” pagalmā būs pirmais pavasara pikniks, bet vienā no projekta dzīvokļiem – ierīkota bērnu rotaļu istaba, kurā mazākie apmeklētāji varēs atpūsties un izklaidēties, kamēr vecāki iepazīst projektu. Tāpat arī tikai 2. martā trīs “Magnoliju” dzīvokļi tiks piedāvāti par īpaši izdevīgu cenu.

 Par projektu

“Magnolijas” piedāvā ne tikai mūsdienīgu dzīves vidi, bet arī privātmājas sajūtu pilsētas sirdī. Ēkām ir tikai trīs stāvi ar 96 dzīvokļiem, radot omulīgu vidi un iespēju patiesi iepazīt savus kaimiņus. Pagalmā ir ierīkoti atpūtas stūri, kur satikties ģimenes un draugu lokā, kā arī no ēkas balkoniem paveras skaists skats uz sakoptu ūdenstilpi, kas kopējo projekta atmosfēru padara vēl īpašāku. Šis ir viens no attīstītāja ilgtspējīgākajiem projektiem, ko apstiprina ne vien A klases energoefektivitātes sertifikāts, bet arī uz nama jumta uzstādītie saules paneļi un kolektori, nodrošinot iedzīvotājiem zemākus komunālos maksājumus.

 

Tāpat arī namu pagalmā ir pieejamas virszemes autostāvvietas ar iespēju ierīkot elektroauto uzlādes stacijas.