Nekustamā īpašuma konsultāciju kompānijas "Colliers" Latvijas uzņēmums apvienosies ar "Bauplan Nord" tehnisko ekspertu komandu, lai paplašinātu pakalpojumu klāstu un zināšanas tehnisko projektu vadības pakalpojumu jomā, aģentūru LETA informēja "Colliers" pārstāvji.

Kompānijā norāda, ka apvienošanās stiprinās uzņēmuma pozīcijas nekustamo īpašumu tehnisko projektu vadības segmentā Latvijā un atbalstīs "Colliers" kā komercīpašumu konsultāciju uzņēmuma Baltijas reģionā izaugsmes plānus. Pēc apvienošanās kopējais darbinieku skaits "Colliers" tehnisko projektu vadības jomā palielināsies līdz 11 ekspertiem ar zināšanām tehnisko projektu vadībā gan projektēšanas, gan būvniecības stadijā, tehniskajā uzraudzībā, "fit-out" projektos, dažādu veidu padziļinātas tehniskās izpētes darbos un citās tehniskajās konsultācijās.

"Colliers" vadošais partneris Baltijas reģionā Deniss Kairāns norāda, ka apvienošanās ir ļoti nozīmīgs posms turpmākajā biznesa attīstībā. "Colliers" mērķis ir nodrošināt klientus ar visaptverošiem konsultāciju pakalpojumiem pilnā ciklā - no idejas līdz pēdējai īstenošanas stadijai. Divu pieredzējušu komandu apvienošana stratēģiski stiprinās "Colliers" spējas un padziļinās tehnisko projektu vadības kvalifikāciju Latvijas tirgū.