Tiem, kuri meklē zemi privātai apbūvei Jūrmalā, vajadzētu pievērst uzmanību ciemata projektam Mellužu parks un pasteigties: no projekta 18 zemes gabaliem brīvi palikuši tikai deviņi. Pircējiem ir iespēja izvēlēties jebkuru sev piemērotu variantu, sākot no 1125 līdz 2 060 kvadrātmetriem. Projekta pasūtītājs uzņēmums Baltic Marine Invest plāno uzsākt no 2022. gada februāra pilnvērtīgu pirkuma līgumu slēgšanu ar klientiem, bet no pavasara – īpašumtiesību nodošanu jaunajiem īpašniekiem.

Projekts Mellužu parks atrodas Jūrmalas Mellužu rajonā, kvartālā starp Ģertrūdes prospektu, Ezeru, Ausekļa un Viršu ielu. Visiem projekta zemes gabaliem ir pieejami piebraucamie ceļi, bet komunikācijas atrodas kvartālam pa perimetru, un komunikāciju pieslēgšana mājām neprasīs lielus ieguldījumus. Saskaņā ar ģenerālplānu jaunā ciemata zemes gabali ir piemēroti gan privātmāju, gan dvīņu māju apbūvei. Apbūves blīvums - 25%, intensitāte - 65%, būvējamo ēku maksimālais augstums ir 2,5 stāvi jeb 12 metri. Zemes gabali tiek tirgoti par cenām, sākot no 73 450 eiro.

Nākamie Mellužu parka iedzīvotāji varēs ērti nokļūt līdz jūrai - līdz tai ir 15 minūšu gājiens, līdz Lielupei - 10 minūtes. Jūrmalas centrs sasniedzams ar automašīnu 7 minūtēs, līdz Rīgas centram - 30. Dzelzceļa stacija Melluži atrodas 700 metru attālumā no jaunā ciemata.