Vairāk nekā 500 jaunu dzīvokļu un astoņas daudzdzīvokļu mājas – šie ir Latvijas galvaspilsētas jaunā kompleksa Ezerjugla Murjāņu ielā 70 galvenie raksturotāji. Projektam ir vairāki interesanti aspekti. Tostarp fakts, ka visas mājas nodos ekspluatācijā vienlaikus, nevis vairākās kārtās. Ezerjuglas māju būvniecību plānots pabeigt 2022.gada aprīlī, būvniecības izmaksas – 40 miljoni eiro.
Projekta pasūtītāja akciju sabiedrības Murjāņu 70 projektā ir divistabu un trīsistabu dzīvokļi, tā mērķa auditorija ir jaunas ģimenes, jaunie profesionāļi un seniori. Projekta dzīvokļu platība 44 – 102 kvadrātmetri. Cenas dzīvokļiem ar pilno apdari – no 1600 līdz 2000 eiro par kvadrātmetru. Nākamajiem iemītniekiem būs iespēja izvēlēties kādu no 535 virszemes vai pazemes autostāvvietām.
Kompleksa plašā teritorija Juglas ezera krastā ir lieliski piemērota cilvēkiem, kas vēlas dzīvot dabā un baudīt svaigu gaisu. Projekta Ezerjugla infrastruktūra piedāvās dažādas iespējas. Gan pludmali 2500 kvadrātmetru platībā ar labiekārtotām ģērbtuvēm un peldvietām, gan 5000 kvadrātmetru lielo atpūtas vietu ar pastaigu takām un soliņiem. Brīvā dabā 600 kvadrātmetru platībā tiks ierīkoti trenažieri, celiņi skriešanai un aktīvā sporta laukumi. Kompleksa mazajiem iemītniekiem tiks uzbūvēti rotaļlaukumi.
Uzņēmuma Murjāņu 70 īpašnieki ir profesionāli jauno projektu attīstītāji. Citi viņu projekti Rīgā – komplekss Salnas 21 un jaunbūve Valkas ielā 4.