4 jaunas daudzdzīvokļu ēkas Rīgā, 175 tikko pabeigti dzīvokļi ar pilnu apdari! Tie ir vērienīgā projekta "Trebū HOME" jaunumi, ar ko nekustamo īpašumu attīstītājs "AFI Europe Latvia" šī gada sākumā papildinājis Rīgas mājokļu tirgu. Jaunajās "Trebū HOME" ēkās pieejami komforta klases dzīvokļi dažādām pircēju vajadzībām –35 m2 studijas tipa dzīvokļi, divistabu dzīvokļi 40–53 m2 platībā, 66–82 m2 trīsistabu dzīvokļi un 80–88 m2 plaši četristabu dzīvokļi.
Kopš mājas nodotas ekspluatācijā, dzīvokļu pārdošanas temps ir audzis. Pavasara vidū pārdoto un rezervēto dzīvokļu rādītājs mājās, kurās notiek dzīvokļu tirdzniecība, ir sasniedzis 45 %.
Jaunā kompleksa otrajā būvniecības kārtā ieguldīti vairāk nekā 15 miljoni eiro, uzbūvētas divas sešstāvu un divas piecstāvu daudzdzīvokļu ēkas. "Trebū HOME" kvartālā Pļavnieku apkaimē šobrīd jau pabeigtas sešas jaunceltnes: dzīvokļi pirmajās divās piecstāvu ēkās, kas ekspluatācijā nodotas 2018. gadā, ir pilnībā izpārdoti.
2021. gadā tiks uzsākta nākamā projekta kārta, tajā paredzēts uzbūvēt vēl trīs daudzdzīvokļu namus.
Ilona Striga, "AFI Europe Latvia" vadītāja, iepazīstinot ar jauno dzīvokļu piedāvājumu, stāsta: “Iespējams, ka ieguldījums nekustamajā īpašumā pašlaik ir labākā nākotnes investīcija un jau drīz mūsu dzīvojamā kompleksa priekšrocības novērtēs 175 dzīvokļu jaunie īpašnieki." "Trebū HOME" galvenais uzdevums ir piedāvāt rīdziniekiem jaunus, energoefektīvus mājokļus ar rūpīgi izstrādātiem un funkcionāliem dzīvokļu plānojumiem dzīvei apzaļumotā, labiekārtotā un drošā vidē.