Galvaspilsētas iedzīvotāju iecienītās Imantas zaļākajā daļā, Dumbrāja ielā 29, ir sākta jauna daudzdzīvokļu projekta Vertikāles būvniecība. Projekta attīstītājs Bonava Latvija vienlaikus būvē divas ēkas - 13 un 7 stāvu augstumā, kuras savstarpēji savienos pazemes autostāvvieta un kopīgs plašs, zaļš pagalms. Projektā paredzēti 134 divu, trīs un četru istabu dzīvokļi. Īpaši izceļama tieši pēdējā laikā iecienīto četristabu dzīvokļu plašā izvēle.

Dzīvokļos paredzēti augstie logi, daļēji iestikloti balkoni, zemgrīdas apkures sistēma un citas priekšrocības, radot gaišas un plašas telpas. Projektā īpaši domāts par ilgtspēju un ērtībām – katrs dzīvoklis būs aprīkots ar individuālu ventilācijas sistēmu ar rekuperāciju. Piemājas teritorija tiks plaši apzaļumota un labiekārtota – projektā paredzētas vairākas atpūtas zonas ar lapenēm un grila vietām un bērnu rotaļlaukumi, kā arī galda tenisa galds. Mājas iedzīvotājiem būs paredzētas virszemes (9000 EUR) un segtas (15 000 EUR) autostāvvietas ar elektrouzlādes iespēju, kā arī telpas bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai.

Kā jau ierasts, arī šajā Bonava Latvija projektā dzīvokļu pircēji saņems savus mājokļus ar pilnu apdari un iebūvētu santehniku – to cenas sāksies no 1829 EUR/m2. Dzīvokļu rezervācija tiks uzsākta aprīlī, un paredzams, ka pirmie īpašnieki savu jauno mājokļu atslēgas saņems jau 2022. gada nogalē.