Nekustamā īpašuma attīstītājs R.Evolution ir uzsācis daudzdzīvokļu dzīvojamā kompleksa Filozofu Rezidences otrās ēkas “Herders” dzīvokļu pārdošanu Pārdaugavā, Raņķa dambī 34. Dzīvokļi ir izvietoti no 6. līdz 22. stāva līmenim, stalti paceļoties virs Ķīpsalas un Āgenskalna vēsturiskās mazstāvu apbūves, piedāvājot elpu aizraujošus panorāmas skatus no ikkatra dzīvokļa. No dažādiem ēku skatupunktiem paveras fantastiski skati uz Vecpilsētas siluetu, baznīcu zaigojošajām smailēm un Āgenskalna koka apbūves reljefu, kas ir atzīts par Valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekli. Vēsturiski Raņķa dambī 34 ir atradies koka ēku komplekss – Hāgena muiža, ap kuru veidojās ciems, ko tautā dēvēja par Hāgensbergu un kas ir uzskatāms par mūsdienu Āgenskalna priekšteci.

“Herders” ēka aptver dažādākos dzīvokļu plānojumus, no studijas līdz pat piecistabu dzīvoklim, savukārt projekta augšējos stāvos ir izvietoti divu - un trīslīmeņu penthouse tipa apartamenti. Viena no būtiskākajām projekta priekšrocībām ir tā, ka katrā dzīvoklī ir izvietota plaša, autonoma terase un panorāmas logi, kas paver iedvesmojošus skatus uz Rīgas perspektīvu. Projekta unikāla iezīme ir pirmā dzīvojamā stāva novietojums 14 metru augstumā virs zemes, kas ļāva izveidot plašas ieejas halles 12 m augstumā, un, kuru interjers veidots, iedvesmojoties no grāmatu lapām un bibliotēkām, tādējādi ļaujot ikvienam nodoties apcerīgām un filozofiskām pārdomām.

Dzīvokļi tiek pārdoti t.s. pelēkās apdares stadijā ar atvērto plānojumu, tas nozīmē, ka katrs iedzīvotājs var pats izveidot savai gaumei un prasībām atbilstošu interjeru, nepieciešamības gadījumā dzīvokļus apvienojot. Tāpat ir iespējams izvēlēties jau gatavus interjera apdares risinājumus, kuri ir radīti atbilstoši Filozofu Rezidences būtībai un vērtībām. Gatavos risinājumus var aplūkot “Hāmaņa” torņa demo dzīvokļos. Tāpat visos dzīvokļu plānojumos, izņemot studiju, ir izvietoti vismaz 2 sanitārie mezgli. Lai izvairītos no automašīnu plūsmas kompleksa teritorijā, nodrošinot cilvēkiem drošu un klusu vidi, ir izveidota apakšzemes autostāvvieta un teritorijā ir aizliegta jebkāda motorizēto transportlīdzekļu iebraukšana. Dzīvokļu cena ir sākot ar 2252 EUR/m2.

Izcilā atrašanās vieta – 20 minūšu gājiens līdz Vecrīgai, 15 minūšu brauciens līdz lidostai un 20 minūtes līdz Jūrmalai – apvienojumā ar pielietotajiem arhitektūras un būvnieciskajiem risinājumiem, padara Filozofu Rezidenci par augstvērtīgu dzīves telpu, kas atbilst cilvēka vajadzībām pēc harmonijas, funkcionalitātes un estētikas. Liela vērība ir pievērsta dabas elementu un zaļās masas klātbūtnei kompleksam piegulošajā teritorijā un torņu iekštelpās, tādējādi nodrošinot iedzīvotājiem arī kvalitatīvas meditatīvās atpūtas iespējas, tajā pašā laikā ļaujoties piesātinātai un dinamiskai galvaspilsētas dzīvei. Piemēram, viens no šādiem elementiem ir trīssimtgadīgu ozolu aleja jeb Filozofu aleja, pa kuru savulaik ir staigājuši 18.gs. izcilākie domātāji, un, kas pateicoties atbildīgai un saudzīgai pieejai, ir saglabāta un labiekārtota.

Filozofu Rezidenci veido divi 23 un 22 stāvus augsti būvapjomi, kas nosaukti par godu 18. gs. vācu filozofiem Hāmanim un Herderam, kas šeit ir dzīvojuši. Ēku garu caurvij cieņa pret Āgenskalna apkaimes vēsturisko un saturisko komponenti kombinācijā ar mūsdienīga un aktīva dzīvesveida iespējām pašā pilsētas sirdī. Saikne ar domu dižgariem ir atrodama arī ēkas siluetā, kur katrs tornis rada asociācijas ar grāmatu krāvumu, simbolizējot zināšanas un pieredzi, tādējādi iedrošinot iedzīvotājus sekot nospraustajam ceļam, iedvesmoties jaunu ideju atklāšanā un dzīvot saskaņā ar savu iekšējo filozofiju.

Rūpējoties par iedzīvotāju drošību un labsajūtu, kompleksa teritorijā ir nodrošināta diennakts apsardze, videonovērošana un speciāli apmācīta administratora klātbūtne ieejas hallēs. Tāpat papildu teritorijas labiekārtojumam, ir izvietotas rekreācijas un aktīvās atpūtas zonas – bērnu, pingponga, novusa un basketbola laukumi.

R.Evolution ir viens no pieredzējušākajiem un prominentākajiem dzīvesstila apartamentu attīstītājiem, kura projektus raksturo līdz detaļām pārdomāts koncepts un bezkompromisa izpildījums, dzīvojamās telpas standartus paceļot pavisam jaunā līmenī. Attīstītāja portfolio ir tādi projekti kā Villa Milia, Legend, The Home Jūrmalā, Lofts&Rosegold, HOFT, TAL Residence, Tomsona Terases Rīgā un citi.

Lai vairāk uzzinātu par dzīvokļu iegādes iespējām: +37167240162 vai info@rvlc.lv