Dzīvojamā projekta Ūbeļu Nami pirmās mājas būvniecība Ādažos tuvojas noslēgumam: ziemas beigās būvnieki šeit svinēja spāru svētkus. Tas nozīmē, ka noslēdzas četrstāvu ēkas nesošo konstrukciju būvniecība un sākas ārējie un iekšējie apdares darbi. Plānots, ka māja tiks pabeigta rudenī un pirmie iedzīvotāji savos jaunajos īpašumos sāks iekārtoties jau 2021. gada beigās.

Pirmajā Ūbeļu Namu mājā būs 48 dzīvokļi – divistabu un trīsistabu dzīvokļi ar platību no 44 līdz 61 kvadrātmetram. Ekspluatācijā visi dzīvokļi tiks nodoti ar pilno apdari. Pavasara sākumā dzīvokļu ar vienu guļamistabu pārdošanas cenas sākās no 56 624 eiro, platība 42,7 kvadrātmetri, bet dzīvokļu ar divām guļamistabām cenas – līdz 90 170 eiro, platība 61,6 kvadrātmetri.
Kompleksa iedzīvotāju ērtībām tiek piedāvātas pazemes autostāvvietas, kas ir reti sastopama iespēja budžeta klases jaunbūvēs. Paredzētas arī velosipēdu glabāšanas telpas. Projekta teritorija tiks iežogota. Atsevišķas vietas tiek paredzētas bērnu un sporta laukumam.
Ūbeļu Namu projekta ietvaros paredzēta četru dzīvojamo četrstāvu māju būvniecība.