Latvijas būvniecības preču tirdzniecības tīkls DEPO pārdevis nekustamo īpašumu investīciju fondam Corum sev piederošo veikala ēku, kas ir uzbūvēta 2018. gadā.

Nekustamā īpašuma investīciju fonds Corum ir jaunais īpašnieks telpām, kurās atrodas DEPO veikals Ukmerges gatvē Lietuvas galvaspilsētā, vienlaicīgi ar pārdošanas darījumu abas puses parakstīja ilgtermiņa nomas līgumu. Investoru piesaisti un darījuma procesa koordinēšanu DEPO uzticējis Colliers Baltics komandai, savukārt juridiskā kompānija Cobalt pārstāvēja investīciju fondu šajā darījumā. Darījuma summa netiek atklāta.
DEPO veikala platība Ukmerges gatvē pārsniedz 21,000 m2, ieskaitot administratīvās telpas, un tai blakus ir vairāk kā 450 autostāvvietas. DEPO veikals Ukmerges gatvē ir otrais lielākais DEPO veikals Viļņā. Vēl viens 30,800 m2 liels DEPO veikals atrodas netālu no Viļņas Garjūnu tirgus.
‘Priecājamies, ka mūsu klients DEPO, parakstot šo darījumu, spēra nākamo soli savas attīstības stratēģijā. Kā vietējais spēlētājs, DEPO pilnībā atbilst starptautisko spēlētāju profesionālajām prasībām gan attiecībā uz nekustamā īpašuma ieguldījumu kvalitāti, gan darījumu procesiem. Tas skaidri norāda uz Baltijas nekustamā īpašuma tirgus profesionālo izaugsmi, kas ļauj piesaistīt jaunu kapitālu. Runājot par pircēju, Corum tagad ir oficiāli pārstāvēts visās Baltijas valstīs, un mēs ceram, ka fonda veiksmīgā ekspansija turpināsies arī nākotnē,’ komentē Anžela Koļesņikova, Colliers Baltics Investīciju nodaļas vadītāja.
Līdz šim Lietuvā jau darbojas 5 DEPO veikali - divi veikali Viļņā, Klaipēdā, Panevēžā un Kauņā.