Rīgas televīzijas torni gaida vērienīga rekonstrukcija, kas ļaus tam kļūt par vienu no mūsu valsts galvaspilsētas populārākajiem tūrisma objektiem. Runa ir ne tikai par konstrukciju stiprināšanu un torņa augstuma palielināšanu no pašreizējiem 368 metriem līdz 371 vai pat līdz 374 metriem. Daudz būtiskāk ir tas, ka televīzijas tornis kļūs pievilcīgāks un piesaistīs lielāku Latvijas iedzīvotāju un viesu uzmanību. Latvijas Valsts radio un televīzijas centra vadītājs Jānis Bokta ir paziņojis, ka 2022.gada beigās 220 metru augstumā tornī tiks atklāts ārējs, vaļējs pastaigu laukumiņš, pa kuru ikviens interesents, apliekot sev drošības aprīkojumu, varēs pastaigāties. Ievērojot mūsdienu tendences, zemāk — 134 metru augstumā — asu izjūtu cienītājiem būs pieejams pastaigu celiņš ar caurspīdīgu stikla grīdu. 97 metru augstumā būs vēl viens skatu laukums, kur panorāmu varēs skatīt no sešām kabīnēm, kas ir vērstas uz visām debess pusēm. 94 metru augstumā būs restorāns.

Ir solīts, ka pašā pārvaldes ēkā, kas atrodas starp torņa balstiem —izvietos zinātnes un inovāciju centru un konferenču zāli ar 300 vietām. Televīzijas tornis tiks aprīkots ar oriģinālu apgaismes sistēmu, bet visa teritorija tiks savesta kārtībā un labiekārtota stilizētas Latvijas kartes veidā.

Pašreizējā veidā tornis būs pieejams apmeklētājiem līdz 2019.gada 4.maijam. Pēc tam tiks uzsākti remontdarbi, kas norisināsies līdz 2022.gada beigām. Plānoto darbu tāme tiek lēsta 50 milj. eiro apmērā. Latvijas televīzijas tornis ir augstākais TV tornis Eiropā un, domājams, tāds būs arī pēc rekonstrukcijas pabeigšanas.