Rīga, 2018. g. 10. septembrī – Ietekmīgais biznesa un finanšu tirgus žurnāls Euromoney par labāko nekustamā īpašuma konsultantu Latvijā 2018. gadā ir atzinis nekustamā īpašuma konsultāciju kompāniju Colliers International.

Euromoney jau 14. gadu rīko aptauju par labākajiem nekustamo īpašumu konsultāciju uzņēmumiem dažādās valstīs. Labākos nosaka veicot aptauju starp nekustamā īpašuma attīstītājiem, konsultantiem, investīciju uzņēmumiem, bankām, kā arī aptaujājot korporatīvos klientus.

Aptaujas gaitā uzņēmumi tika vērtēti dažādās kategorijās – vērtēšana, tirgus izpēte, brokeru pakalpojumi, kā arī juridiskie un nodokļu konsultāciju pakalpojumi. Vairāk informācijas par visām kategorijām un rezultātiem www.euromoney.com.

Euromoney ir finanšu tirgus žurnāls vairāk nekā 100 pasaules valstīs, sniedzot padziļinātu analīzi par galvenajiem finanšu tirgus jaunumiem un sasniegumiem.

PAR COLLIERS INTERNATIONAL

Colliers International Group Inc. (NASDAQ: CIGI) (TSX: CIGI) ir augstākā līmeņa nekustamā īpašuma (NĪ) pakalpojumu un ieguldījumu pārvaldes kompānija, kas darbojas 69 valstīs un kurā strādā vairāk nekā 12 000 profesionāļu. Colliers ir visstraujāk augošais publiski reģistrēts globālais NĪ pakalpojumu un ieguldījumu pārvaldes uzņēmums, un 2017. gada uzņēmuma ieņēmumi sasniedza 2,3 miljardus ASV dolāru (2,7 miljardi ASV dolāru, ieskaitot filiāles). Ar uzņēmīgu kultūru un ievērojamo darbinieku pieredzi un kvalitātes kontroli Colliers profesionāļi visā pasaulē piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu NĪ nomniekiem, īpašniekiem un investoriem visā pasaulē. Colliers investīciju pārvaldīšanas pakalpojumu platformā ir vairāk nekā 20 miljardu ASV dolāru aktīvu, ko pārvalda pasaules ievērojamākie NĪ investori.

Colliers profesionāļi domā savādāk, dalās lieliskajās idejās un piedāvā pārdomātus un novatoriskus risinājumus, lai paātrinātu klientu panākumus. Colliers jau 13 gadus pēc kārtas ir iekļauta 100 pasaules lielāķo ārpakalpojumu kompāniju sarakstā, kuru sastāda Starptautiskā ārpakalpojumu profesionāļu asociācija, ilgāk nekā jebkura cita NĪ pakalpojumu firma. Divus gadus pēc kārtas Colliers ieņem pirmo vietu pasaulē Komerciālo īpašumu pārvaldītāju sarakstā.

Colliers vada pieredzējusi vadība, par ko liecina akcionāru vairāk nekā 20% gadā liela peļņa vairāk nekā 20 gadu garumā.