Latvijā vienīgais specializētais nekustamo īpašumu nozares žurnāls — Kvadrātmetrs — ir izlaidis jubilejas numuru, kurā mēs dalāmies ar lasītājiem stāstā par vairākām perspektīvām teritorijām Rīgas centrā un priekšpilsētās, kuras ir piemirstas vai kuru attīstība bija atlikta tirgus nestabilitātes dēļ. Turklāt žurnālā Kvadrātmetrs ir publicēts tradicionālais ikgadējais Latvijas dārgāko dzīvokļu TOP 5, kas nepārprotami ilustrē Premium segmenta stāvokli un perspektīvas.

Uz jubilejas numura pirmā vāka ir atrodama viena no Rīgas gaidītākā un lielākā, Ķengaragā Daugavas krastā būvējamā ekonomiskās klases projekta „Krasta kvartāls” reklāma. Arī ceturtais vāks reklamē dzīvojamo projektu, bet tas jau ir biznesa klases komplekss – J5. Šādā izkārtojumā simboliski un skaidri ir ieraugāmas Latvijas nekustamā īpašuma tirgus tendences un dažādu tā segmentu attīstības iespējas.

„Gatavojot tādu Latvijas nekustamā īpašumā tirgus zīmīga izdevuma žurnāla kā Kvadrātmetrs jubilejas numuru, sapratām, ka ir svarīgi veltīt uzmanību dažādiem tirgus segmentiem un pastāstīt ne tikai par vienkārši perspektīviem, bet arī par reāli īstenojamiem projektiem, pēc kuriem ir iekšējais pieprasījums,” stāsta žurnāla „Kvadrātmetrs” redaktors un nekustamā īpašuma portāla Varianti.lv vadītājs Romāns Golubevs.

“Žurnāla jubilejas numurs ir apliecinājums tam, ka gan nozares profesionāļi, gan lasītājs novērtē saturiski kvalitatīvu un aktuālu izdevumu. Nozares jaunumi, tirgus analītika un intervijas ir galvenās saistošās tēmas un arī pamats mūsu veiksmīgajai un ilggadējai sadarbībai,” norāda kompānijas YIT LATVIJA Latvija pārstāvji.

“Žurnāla jubilejas numura iznākšana skaidri apliecina izdevuma spēju pielāgoties mainīgajiem apstākļiem, nezaudējot saturisko kvalitāti un vizuālo pievilcību, tādēļ esmu gandarīts, ka ARCO REAL ESTATE “Kvadrātmetram” ir pievienojies jau no tā pirmsākumiem. Uzņēmuma vārdā apsveicu žurnāla redakciju un vēlos uzsvērt, ka “Kvadrātmetrs” visus šos gadus nozarē ir bijis nozīmīgs informācijas avots. Žurnāla redakcija allaž ir sekojusi tirgus tendencēm, kas savukārt mums ir ļāvis pozicionēt savus projektus atbilstoši mūsdienu prasībām. Lai arī ir uzskats, ka drukātā prese savu pastāvēšanu ir izsmēlusi, “Kvadrātmetrs” vienmēr ir bijis gaidīts žurnāls ne tikai mūsu birojā, bet arī nozarē kopumā. Žurnālam ir nepieciešama auditorija, bet lasītājiem – lasāmviela. Novēlu šo mijiedarbību arī visos nākamajos Jūsu numuros,” tā kompānijas Arco Real Estate valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits.

Jubilejas numurs iepazīstina ar Rīgas Klusā centra tik ilgi intriģējušo projektu “Magdelēnas kvartāls”, kurā jau ir uzsākta tirdzniecība un kas īsteno biznesa klases pilsētas-dārza koncepciju. Šo segmentu žurnālā „Kvadrātmetrs” pārstāv arī jau pieminētais dzīvojamais komplekss J5. Uzņēmums „Hanner”, kas pagaidām ir viens no nedaudzajām Latvijas kompānijām, kas nodrošina īrpirkuma iespēju, šajā numurā stāsta par savu projektu tirdzniecības gaitu. Savukārt, SEB banka analizē, kas ir efektīvāks risinājums — būvēt pašam savu privātmāju vai tomēr pirkt jau gatavu. Turklāt numurā tradicionāli ir lasāmas jauno projektu aktuālākās ziņas no vairākiem nekustamā īpašuma tirgus segmentiem un liels skaits dažādu veidu nekustamā īpašuma piedāvājumu.

Žurnāls „Kvadrātmetrs” piedāvā lasītājiem nosvinēt mūsu jubileju un abonēt to līdz gada beigām par jubilejas cenu — tikai 6,00 eiro. Sīkāk par šo piedāvājumu var uzzināt šeit.

Žurnāls „Kvadrātmetrs” iznāk kopš 2004. gada un ir pārbaudīts aktuālas un analītiskas Latvijas nekustamā īpašuma tirgus informācijas avots. Jaunākais žurnāla „Kvadrātmetrs” 250. numurs ir divreiz biezāks, jo ir dubults. Tas būs pieejams gan jūlijā, gan augustā tirdzniecības vietās — Narvesen kioskos un Rimi hipermārketos.

Papildu informācija: Jeļena Golovko, Nekustamo īpašumu žurnāla „Kvadrātmetrs” un portāla Varianti.lv komunikācijas projektu vadītāja; tālrunis: +371 678 149 55, +371 29 486 305
e-pasts: jelena@varianti.lv; tīmeklis: www.varianti.lv