Šoruden, 2.novembrī, VEF Kultūras pilī norisināsies ikgadējais nekustamā īpašuma nozarei veltītais "Baltic Real Estate Leaders Forum" jeb BREL forums, kura mērķis ir pārrunāt aktuālās tirgus tendences, prognozēt tā turpmāko attīstību, pievērsties esošo izaicinājumu risinājumiem, kā arī veicināt izpratni par gudru ārvalstu investīciju piesaisti un izmantošanu, informēja nekustamo īpašumu konsultāciju kompānija "Colliers International". Forums jau ierasti Rīgā pulcēs vadošos industrijas ekspertus, uzņēmējus un investorus no Latvijas un citām Baltijas un Eiropas valstīm.
Šogad foruma programma ir sadalīta trīs saturiski atšķirīgās sesijās. Pirmais satura bloks pievērsīsies pilsētvidei, pievilcīgai pilsētu plānošanai un urbānās telpas vispārējai attīstībai, kas pēdējo gadu laikā kļuvusi par plaši apspriestu tematu. Otrā sesija būs veltīta investīciju tēmai, kuras ietvaros vietējie un ārvalstu investori paudīs savu skatījumu par Baltijas reģiona nekustamo īpašumu tirgu, kā arī apskatīs jaunākās investīciju nozares tendences un turpmāko gadu prognozes.
Savukārt foruma trešās sesijas temats būs nākotnes perspektīvas ar fokusu uz mūsdienu tehnoloģijām: tiks aplūkotas jaunākās tendences, kas jau drīzumā ietekmēs nekustamā īpašuma tirgu biroju, mazumtirdzniecības un industriālo platību kontekstā. Foruma programmā tiks atvēlēta vieta arī tādām aktualitātēm kā lietu internets, e-komercija, patērētāju pieredze, kā arī galamērķa piegāde jeb "last mile delivery". Sesiju starplaikos paredzētas paneļdiskusijas un tīklošanās aktivitātes.
"Šogad BREL forumu organizējam jau septīto gadu pēc kārtas. Šo gadu laikā esam uzkrājuši pieredzi un ņēmuši vērā iepriekšējo gadu foruma dalībnieku ieteikumus un vēlmes. Arī šogad centīsimies visus dalībniekus pārsteigt ar jaunām idejām un saturiski interesantu programmu," norādīja "Colliers International" vadītājs Latvijā Deniss Kairāns.
Foruma programmā iekļauto runātāju vidū būs pārstāvēti gan Baltijas nekustamo īpašumu un investīciju nozares uzņēmumu vadītāji un analītiķi, gan vairāki starptautiski eksperti. Savu dalību šobrīd jau ir apstiprinājuši "Colliers International EMEA Research" vadītājs Demians Heringtons, "METRO-ECE Centermanagement" iznomāšanas vadītājs Zulfukars Tosuns, "NEPI Rockcastle" investīciju vadītājs Gijs Klomps, "Technopolis" izpilddirektors Kīts Silverangs, Ukrainas Korporatīvās pārvaldības akadēmijas valdes priekšsēdētājs Aivars Abromavičs, kā arī citi nozares profesionāļi.