Villa Cerasus Mežaparka RezidencesProjektā Mežaparka Rezidences ir uzsākta priekšpārdošana. Šī gada janvārī attīstītājs Domuss projektā Mežaparka Rezidences uzsāka septiņu sekciju rindu māju, mazstāvu dzīvokļu ēkas (kopā 22 dzīvokļi) un divu dvīņu māju būvniecību, kopumā ieguldot 11 miljonus eiro. Ēkas plānots nodot ekspluatācijā 2019. gada pavasarī. Mežaparka Rezidences attīstībā kopumā jau ieguldīti 25 miljoni eiro. Pabeigta kvartāla teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana, ielu, celiņu un komunikāciju izbūve un pirmā savrupmāja. Top vēl divas savrupmājas un dvīņu ēka – ekspluatācijā nodošana plānota jau šī gada jūnijā. Turklat šī gada vasarā plānots uzsākt nākamo dzīvokļu un rindu māju būvniecību, kā arī – nelielas biroju ēkas būvniecību, kurā atradīsies kafejnīca, restorāns un citi Mežaparka visiem iedzīvotājiem noderīgi pakalpojumi.

Domuss valdes priekšsēdētājs Ralfs Jansons uzsver priekšrocības, klientiem iegādājoties īpašumu agrīnā būvniecības stadijā, proti, iespēja izvēlies stāvu, plānojumu, apdares materiālus, ka arī finansiālās priekšrocības.

Komplekss, ko koncepcijas autors ir Andris Kronbergs, atrodas Mežaparkā starp Kokneses prospektu un Gustava Zemgala gatvi. Koncepcijas pamats - apvienot Mežaparka esošo apbūvi ar mūsdienīgu dizainu un komfortu. 2015. gadā tika pabeigta projekta pirmās kārtas izveide, veicot apjomīgus labiekārtošanas darbus 10 hektāru platībā, tostarp tika izbūvēta infrastruktūra, jaunas ielas un gājēju celiņi, apgaismojums un komunikācijas. Visa kvartāla teritorija tika apzaļumota. Kopumā Mežaparka Rezidencēs plānots uzbūvēt villas, dvīņu villas, mazstāvu daudzdzīvokļu ēkas un rindu mājas, biroja ēku, kā arī privātai apbūvei piedāvāt 49 zemesgabalus.