Martā rekonstruētajā vēsturiskajā ēkā Rīgā, Tallinas ielā 86, pirmo reizi notika Atvērto durvju diena. Pasākuma laikā visiem interesentiem bija iespēja apmeklēt ēku un klātienē apskatīt un novērtēt rekonstrukcijas un būvniecības gaitu. Interese bija liela: vairāk nekā simts cilvēku apmeklēja Atvērto durvju dienu. Starp apmeklētājiem bija gan jauni cilvēki, kas meklē savu pirmo mājokli, gan ģimenes ar bērniem, kā arī kaimiņi, kuri jau šobrīd dzīvo Grīziņkalnā kādā īrētā mājoklī un apsver iespēju iegādāties dzīvokli tieši šajā rajonā.

Pēc būvlaukuma apmeklējuma, visus jautājumus varēja apspriest ar attīstītāja Baltic Investment Group pārstāvjiem. Lielākā interese bija par divistabu un trīsistabu dzīvokļiem. Potenciālajiem pircējiem patika, ka visi trīsistabu dzīvokļi tiek piedāvāti ar diviem sanitāriem mezgliem.

Tallinas 86 ēkas renovācijā ir izmantoti ekoloģiski un enerģiju taupoši celtniecības materiāli. Šobrīd ir gandrīz pabeigta fasādes renovācija, veikta visu komunikāciju nomaiņa un sākts darbs pie dzīvokļu plānojuma atbilstoši projektam. Nākamais Atvērto durvju dienas pasākums tiek plānots maijā. Nodot objektu ekspluatācijā ir iecerēts šī gada rudenī.