Rīgas centrā, A. Briāna un Šarlotes ielas krustojumā, vēsturiska dzīvokļu nama renovācijas un paplašināšanas projekta gaitā top galvaspilsētas centram neierasta ēka. Gandrīz puse no tajā esošajiem dzīvokļiem būs Latvijā pavisam jaunas koncepcijas, bet pasaules metropolēs ļoti iecienīta, pārdomāta un kompakta plānojuma: divu līmeņu dzīvokļi.  Lai gan ēku ekspluatācijā paredzēts nodot šī gada otrajā pusē, renovētajā ēkā jau vairāk nekā 33 % dzīvokļu ir rezervēti.
Renovācijas laikā tika piebūvēti divi stāvi ar lieliem vitrīnu logiem un tajos izveidoti plaši, gaiši divu līmeņu dzīvokļi. Gandrīz visos dzīvokļos griestu augstums pārsniedz 3 metrus. Ēkā izvietoti 29 dzīvokļi platībā no 32 m² līdz 144 m². Nelielu, līdz 57 m² plašu dzīvokļi cena atkarībā no platības un apdares, svārstās no 61 000 līdz 97 000 eiro.
Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, izmantojot augstvērtīgus materiālus un aprīkojumu: t.sk. tiks uzstādīta Villeroy&Boch santehnika, ozolkoka parkets, kvalitatīvas itāļu flīzes utt. Rekonstrukcijas gaitā namā ierīkoti arī jauni un mūsdienīgi inženiertīkli, izbūvēti divi beztrokšņa lifti, visos dzīvokļos ir uzstādīti siltuma skaitītāji, un tiek plānots, ka apsaimniekošanas maksa šādam dzīvoklim būs līdz 0.80 EUR/m². Pagalmā būs autostāvvieta nama iemītniekiem.
Pašlaik interesenti jau paveikto var aplūkot pirmajā demo dzīvoklī ēkas 2. stāvā, bet no aprīļa vidus būs pieejams arī otrs demo dzīvoklis, kurā varēs novērtēt jaunā koncepta, divlīmeņu, dzīvokli 1. stāvā. Projektu realizē būvniecības uzņēmums „MP finance”, kopējās investīcijas pārsniedz 2.7 milj. eiro.