Gandrīz trešā daļa topošā augstākās klases standartiem atbilstošajā namā Rīgā, Lāčplēša ielā 11 – „Club Central Residence II” - jau ir rezervētas. Būvniecības stadijā esošā ēka Rīgas centrā, Lāčplēša ielā 11, ir daļa no jaunā veidolā atdzimstošā kvartāla starp Lāčplēša un Ģertrūdes ielām. „Club Central Residence II” ēkai jau redzams uzbūvēts 7. stāva karkass, un būvdarbi rit pēc plāna, lai 2018. gada rudenī nams tiktu pabeigts. Ēkas arhitekts un interjeru autors ir SIA „SZK/Z” un tā vadošais arhitekts Uģis Zābers. Nama būvniecības izmaksas ir 5,5 miljoni eiro, un to finansē banka Citadele. Nama kopējā platība būs 3930 m². Ēkas 7 virszemes stāvos tiks izvietoti 28 dzīvokļi, no kuriem 6 jau ir pārdoti, tajā skaitā arī lielākais dzīvoklis, kas aizņem visu ēkas 7. stāvu. Dzīvokļu platības būs no 46 līdz pat 250 m². Ēkas pirmajā stāvā izvietotās komerctelpas arī jau ir pārdotas. Pagrabstāvā ir paredzēta stāvvieta 18 automašīnām un 2 koplietošanas velo novietnes.
Visi dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu iekšējo apdari, un pašreiz, nama tapšanas stadijā, rezervējot sev mājokļus, to potenciālie īpašnieki var izvēlēties iekštelpu apdares veidu un tonalitāti. Būvniecībā izmantotie augstākās kvalitātes, mūsdienu būvniecības prasībām atbilstošie materiāli un tehnoloģijas ļaus radīt energoefektīvu namu un premium klases vidi.

Par kvartāla projektu:
Kvartāla atdzimšanas projekts ir unikāls, jo Rīgas centrā pēdējā laikā nav tikuši attīstīti šādi: vērienīgi, augstvērtīgas, pilsētvidi papildinošas arhitektūras projekti, kas atbilst augstākajiem nekustamo īpašumu kvalitātes standartiem. Pabeidzot šo iespaidīgo projektu, Rīgas vēsturisko centru papildinās četru gadu laikā no jauna uzceltu divu ēku un divu atjaunotu namu komplekss, apvienojot labākās Rīgas vēsturiskās apbūves tradīcijas ar jaunākajām tendencēm pasaules pilsētu attīstībā.
Kvartāla izveides projekta kopējās investīcijas pārsniegs 13 miljonus eiro, bet nama Lāčplēša ielā 11 būvniecība izmaksās vairāk nekā 5 milj. eiro. Projektu attīsta SIA „Axi Invest”, būvnieks ir AS „LNK Industries”, bet objekta telpu tirdzniecības tiesības ir premium segmenta nekustamo īpašumu uzņēmumam „Baltic Sotheby’s International Realty”.