Latvijas tirgū ienācis jauns apdares produkts - ģipša pildviela NIDA Max, ko ražo Polijas koncerns Siniat. NIDA Max jau ir iespējams iegādāties lielākajos Latvijas būvmateriālu tirgotāju veikalos vai arī pasūtīt koncerna pārstāvniecībā Latvijā.
Koncerns Siniat ražo ievērojami daudzveidīgus būvniecības materiālus. Tos tirgo daudzās valstīs. Šobrīd arī Latvijā ir iespējams iegādāties lielu daļu no koncerna ražojumiem.
Atšķirībā no konkurentu produktiem NIDA Max ir inovatīvs, īpaši izturīgs ģipša šuvotājs, kas paredzēts oriģinālo, rūpnīcā izgatavoto ģipškartona plākšņu šķautņu savienojumiem bez armēšanas joslas lietošanas spraugu, skrāpējumu, plaisu aizpildīšanai minerālu virsmās. Šuvotāja lietošanas iespējas ir paplašinātas, tāpēc to var droši izmantot sienu stūru un elektroinstalācijas skapju montēšanai. Tas nozīmē - viens šuvotājs universālai izmantošanai būvniecībai. Profesionāli meistari un klienti informāciju par NIDA Max lietošanu viegli atradīs aprakstā, kas ievietots acij patīkamā zili baltās krāsas NIDA Max iepakojuma ar piktogrammām.
NIDA Max raksturīga ļoti viegla lietošana un izcila slīdēšana uz sagatavotās virsmas. NIDA Max piemērots ne tikai sajaukšanai ar rokām, bet arī mehāniskai sajaukšanai, tā ir priekšrocība no darba efektivitātes viedokļa. Produkts lēnām absorbē ūdeni, tam piemīt augsta līmeņa mehāniskā izturība uz grieztām šķautnēm.
Liela NIDA Max priekšrocību rada tas, ka ar to var strādāt ar netīriem darba rīkiem. Pat situācijā, ja strādājošie pietiekami kārtīgi nenotīra darbarīkus (piemēram, špakteles, spaiņus), NIDA Max ir izstrādāts tā, lai garantētu sastingšanas laiku 65 minūtēs. Tam, ko patlaban koncerns Siniat piedāvā tirgū, ir ekskluzīvas īpašības,
Visas šīs priekšrocības radītas tā, lai jaunais NIDA Max ģipša šuvotājs kļūtu par maksimāli labāko izvēli lietotājiem. Tāpēc arī vārds “MAX” lietots produkta nosaukumā. Tas ir ļoti augstas kvalitātes produkts ar ļoti labiem tehniskajiem rādītājiem un plašām lietošanas iespējām, tāpēc darbs ar NIDA MAX, līdzīgi kā galīgais tā lietošanas efekts, būtu.MAXimāli pozitīvs
Papildinformāciju par šo produktu var iegūt ražotāja tīmekļvietnē www.siniat.lv.
Iespraudums
Ražotāja rekomendētā cena 5 kg NIDA Max iepakojumam ir 5,75 EUR, 20 kg iepakojumam – 21,78 EUR.