Šogad pirmais darījums Rīgas dzīvokļu tirgū, kas pārsniedza 1 miljonu eiro, ir reģistrēts pavasarī projektā River Breeze Residence.

Daugavas kreiso krastu – zaļo Klīversalas kvartālu - kā savu jauno mājvietu izvēlas arvien vairāk iedzīvotāju, kuriem ir svarīgs komforts, prestižs, atrašanās vieta un kvalitāte. Īpaši populārs ir jaunais premium klases projekts River Breeze Residence, kur pieejami dzīvokļi ar A klases energoefektivitāti, pabeigtu iekštelpu apdari, mūsdienīgām tehnoloģijām un burvīgiem dabas skatiem.
Šajā gadā savus mājokļus šeit jau iegādājušies 5 jauni īpašnieki, 4 darījumi bija summas robežās no 540 tūkstoši eiro līdz 630 tūkstošiem eiro, un, ņemot vērā Cenu Bankas datus, šogad 5. darījums tieši šajā projektā aprīlī bija pirmais darījums Rīgas dzīvokļu tirgū, kas pārsniedza 1 miljonu eiro.
Liela šī projekta pievienotā vērtība ir tā ērtā un dabas ieskautā atrašanās vieta tuvu Vecrīgai, mierīgā un klusā vide, plaša pazemes autostāvvieta un noliktavu telpas, kā arī privāta motorjahtu piestātne. Šobrīd pārdoti un rezervēti 80% dzīvokļu. Atlikušie 10 ir plaši dzīvokļi 100 - 178 m2 platībā ar panorāmas terasēm, teicamu gaisa apmaiņas un kondicionēšanas sistēmām. Cenu amplitūda 485 000 eiro – 690 000 eiro, t.sk. PVN 21%.
Šī projekta attīstītājs ir Igaunijas akciju sabiedrības Pro Kapital Grupp meitas uzņēmums AS Pro Kapital Latvia. Kompānijas projektu sarakstā ir arī viens no pieprasītākajiem jaunajiem projektiem Tallinā pašā jūras krastā, Kalaranna rajonā, kur uzsākts jau nākamais būvniecības posms, un tiek attīstītas 4 premium klases ēkas. Pagājušajā gadā tika nodotas ekspluatācijā 8 ēkas, kurās izpārdoti visi dzīvokļi, atstājot tikai vienu demo dzīvokli.