Igaunijas nekustamo īpašumu projektu attīstītājs “Hepsor” ir uzsācis būvniecības darbus jaunajā projektā Mārupē - Lielā iela 45 “Mārupes Dārzs”, kura investīciju apjoms ir vairāk kā 12 milj. EUR. Nekustamo īpašumu attīstītājs “Hepsor” Latvijā darbojas kopš 2017. gada nogales un sadarbībā ar būvuzņēmumu “Mitt&Perlebach” Rīgā īstenojis jau vairākus projektus ar augstvērtīgiem un inovatīviem būvniecības risinājumiem.

Projektā “Mārupes Dārzs” ir ieguldīti resursi, lai samazinātu enerģijas patēriņu un komunālos maksājumus iedzīvotājiem. Ēkai ir ļoti laba siltuma izolācija un dzīvokļos ir ventilācijas sistēmas ar siltuma rekuperāciju. Projekts ir ieguvis A klases energoefektivitātes sertifikātu.
Martti Krass, valdes loceklis Hepsor Latvia komentē: “Mēs redzam Mārupes novada potenciālu un lielo interesi no klienta puses izvēloties savu mājokli šajā rajonā, tāpēc ar prieku sākam būvdarbus jaunajā projektā “Mārupes Dārzs”. Mēs esam izvēlējušies ļoti pārdomātus risinājumus, lai nodrošinātu A līmeņa energoefektivitāti. Esam pateicīgi un novērtējam mūsu veiksmīgo sadarbību ar RUUME arhitektiem, padarot dzīvojamo rajonu iedvesmojošu jaunajiem iedzīvotājiem.”
“Mārupes Dārzs” atrodas tuvu Rīgas centram. Aktīva un zaļa dzīves veida piekritējiem būs iespēja izmantot “Mārupītes Zaļo veloceliņu”, ērti / tuvumā pieejams ir arī sabiedriskais transports ar pieturvietām uz Kantora ielas, kā arī ērta piekļuve privātajam auto transportam.
Jaunajā projektā būs pieejami 92 pārdomāta plānojuma, mūsdienīgi divu, triju un četristabu dzīvokļi ar balkoniem vai terasēm pirmajos stāvos. Pašlaik jau noslēgti 22 priekšlīgumi un veiktas 8 dzīvokļu rezervācijas.
Dzīvokļi iegādei tiek piedāvāti ar kvalitatīvu gala apdari un augstvērtīgu santehniku. Papildus ir iespēja iegādāties virszemes autostāvvietas un apsildāmas noliktavu telpas, ir pieejamas gan slēgtas gan teritorijā izvietotas velo novietnes, kā arī slēdzama un apsildāma ratiņu novietne 1.stāvos. Teritorijā diennakti nodrošināta videonovērošana, paredzēta daļēji slēgta teritorija ar tālvadības iespēju aprīkotu barjeru. Teritorija izgaismota ar energoefektīviem led gaismekļiem un sagatavota inženierinfrastruktūra elektromobiļu uzlādes iespējām.
Iedzīvotāju ērtībām esošā teritorija tiks labiekārtota un apzaļumota, kā arī ierīkots iekšējais pagalms ar bērnu rotaļu laukumu, aktīvo sporta zonu dažādām vecuma grupām, kā arī labiekārtota piknika vieta. Jauno projektu “Mārupes Dārzs” plānots pabeigt 2023. gada otrajā ceturksnī.