Jau iepriekš žurnālā m2 un vietnē varianti.lv vairākkārt ir runāts par pūļa finansējuma (crowdfunding) pieaugošo popularitāti un šī pakalpojuma priekšrocībām gan uzņēmējiem, gan nekustamo īpašumu attīstītājiem, gan uzņēmumiem, kuru darbība ir saistīta ar nekustamo īpašumu projektu attīstību. Ticot moderna finansējuma risinājumiem un iespējai īstenot projektus bez liekas birokrātijas, ātri, nodrošinot ne tikai individuālu risinājumu, bet arī aizņēmēja vajadzībām piemērotus kredītu atmaksāšanas nosacījumus, EstateGuru platformā šobrīd pieejama vēl nebijusi kampaņa sadarbībai ar tiem, kuri gatavojas remontēt daudzdzīvokļu mājas.
Līdz ar Rīgas pašvaldības izsludināto konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamo ēku un kultūrvēsturisko namu atjaunošanai, arī EstateGuru vēlas padarīt pilsētas namu atjaunošanu pēc iespējas izdevīgāku, piemērojot 1,5% atlaidi aizdevuma procentu likmei visiem aizņēmējiem*, kas papildus šim līdzfinansējumam platformā EstateGuru piesaistīs finansējumu īpašuma attīstībai. 

„Līdzfinansējuma piešķiršana ir lieliska Rīgas pašvaldības iniciatīva, un arī mūsu klientu vidū esam novērojuši atsaucību šim projektu konkursam. Tieši tāpēc vēlamies, lai projektam būtu atbilstoša, izdevīga un ērta finansējuma saņemšana vēl pieejamāku nekustamo īpašumu attīstītājiem! Vienmēr priecājamies ne tikai par veiksmīgi īstenotiem projektiem mūsu finanšu platformā, bet arī par sakārtotāku pilsētvidi mums apkārt - renovētiem īpašumiem, kas papildina tirgu ar kvalitatīvu piedāvājumu, kas atbilst mūsdienīgu pircēju vēlmēm,” komentē Aleksandrs Mežapuķe, EstateGuru vadītājs Latvijā.

Tiem, kuri vēlas atjaunot ēku, kas atbilst Rīgas domes konkursa noteikumiem un vēlas saņemt EstateGuru bonusus, jāveic četri soļi:

*Katrs projekta pieteikums tiek izskatīts individuāli, un nosacījumi var atšķirties atkarībā no projekta specifikācijas; informatīvais kampaņas apraksts nav uzskatāms par juridiski saistošu aizdevuma piedāvājumu.