Pēdējo gadu laikā elastīgas darba telpas ir pārvērtušās no ērtiem biroja risinājumiem jauniem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem par stratēģiju, kurā iesaistīti nomnieki un ēku īpašnieki. Sekojot globālajām tendencēm, daudzfunkcionālais nekustamā īpašuma projekts “Z-Towers” paplašina savus pakalpojumus, piedāvājot pilnībā iekārtotas funkcionālas darba telpas – “Z-Towers Premium Offices”.

Ņemot vērā, ka daudzi klienti pieprasa salīdzinoši mazus birojus ar elastīgiem nomas nosacījumiem, “Z-Towers” jau ilgu laiku attīsta šāda pakalpojuma nodrošināšanu. Tā ir lieliska iespēja ārvalstu uzņēmumu pārstāvniecībām, privātu banku pakalpojumu sniedzējiem, personisko finanšu pārvaldīšanas uzņēmumiem un cita veida kompānijām ar paplašināšanās potenciālu, kas pieprasa augstas kvalitātes un pievilcīgas biroja telpas ar vienlīdz pievilcīgām ērtībām un pakalpojumiem vienuviet.

"Pielāgošanās nomniekiem ir atslēgas vārds, aprakstot funkcionālu pakalpojumu biroja konceptu," stāsta “Towers Construction Management” komercdirektors Andžejs Neguliners. "Mūsu piedāvājumā ir viss, kas nepieciešams: privāti slēdzami biroji, darba galdi ar ergonomiskiem krēsliem, ātrgaitas interneta pieslēgums un koplietošanas telpas, klientu sagaidīšanas telpa ar biroja tehniku, mūsdienīgs konferenču aprīkojums trīs sanāksmju telpās, kā arī pilnībā aprīkota virtuves zona. Tas viss – ar tūlītēju pieejamību."

Jaunās darba telpas ir gandrīz 700 kvadrātmetrus plašas un atrodas biroju torņa ceturtajā stāvā. Pieejami biroji ar divām, četrām vai sešām darba vietām, visām ērtībām un aprīkojumu. Visos birojos ir individuāla klimata kontrole, izcila skaņas izolācija un logi no grīdas līdz griestiem, kas piedāvā skatu visos virzienos. “Z-Towers Premium Offices” biroju dizainu izstrādājis arhitekts Andis Sīlis. Tieši viņš izstrādāja arī visa “Z-Towers” projekta iekštelpu dizainu.

"Paredzam, ka par spīti pandēmijai būs plašs pieprasījums pēc šādiem risinājumiem, jo tie ļauj uzņēmumiem fleksibli palielināt vai samazināt darba vietu skaitu un maksāt tikai par telpām, kuras patiešām tiek izmantotas, ar elastīgiem nomas nosacījumiem, sākot no ikmēneša dalības maksas un beidzot ar ilgtermiņa līgumiem," piebilst A. Neguliners.

Izbūves un iekārtošanas plānošanas darbi jau ir uzsākti, lai pirmie klienti telpas varētu sākt izmantot 2021. gada vasaras vidū.

“Pārcelšanās uz jaunajām biroja telpām sakrīt ar “SAP Latvia” darbības paplašināšanu un attīstību, piedāvājot tirgū jaunus programproduktus mazajam un vidējam biznesam. Lai arī šobrīd mūsu darbs noris attālināti, tomēr ticu, ka jau drīzumā varēsim tikties jaunajās telpās arī klātienē ar mūsu sadarbības partneriem un klientiem. Esmu pārliecināts, ka modernā un pārdomātā “Z-Towers” darba vide iedvesmos mūs sasniegt augstas virsotnes nākotnē!” saka Ainārs Bemberis, uzņēmuma “SAP Latvia” vadītājs, kurš pieņēmis lēmumu pārcelt savu biroju uz “Z-Towers”.
Daudzfunkcionālais nekustamā īpašuma projekts "Z-Towers" ar 90 000 m2 telpām birojiem, dzīvokļiem un tirdzniecībai ir augstākais daudzfunkcionālais projekts Rīgā ar pārsteidzošu panorāmas skatu katrā no 30 stāviem. Stratēģiskā atrašanās vieta - tieši pāri Daugavai, iepretim Vecrīgai - ļauj tam būt mājvietai vadošajiem galveno nozaru starptautiskajiem un vietējiem uzņēmumiem. Gan biroju, gan dzīvojamo telpu iemītniekiem tiek nodrošināta mūsdienīga vide un moderna infrastruktūra, kas atbilst visām vajadzībām, ieskaitot dažādus restorānus, sporta klubu ar peldbaseinu, pazemes autostāvvietu 630 automašīnām, kā arī elektrisko automašīnu uzlādes punktiem.