Pašā Jūrmalas sirdī – Dzintaros – ir nodots ekspluatācijā jauns astoņu stāvu apartamentu komplekss Jurmala Park House – apartamentu viesnīca.

Kompleksa pirmie četri stāvi ir pilnībā paredzēti apartamentu viesnīcai un komerciālajam īpašumam. Savukārt tiem, kuri sapņo par kūrorta īpašuma iegādi, tiek piedāvāti apartamenti augstākajos stāvos (no piektā līdz astotajam), pa kuru logiem ir redzama mūžzaļo Jūrmalas priežu vainagu ainava.

Komplekss Jurmala Park House ir ievērojams ar savu atrašanās vietu: septiņu astoņu minūšu pastaigas attālums līdz jūrai, trīs četru minūšu gājiena attālums no slavenās gājējiem paredzētās Jomas ielas, četru piecu minūšu attālums no koncertzāles Dzintari. Blakus kompleksam atrodas ieeja lielākajā un daudzveidīgākajā bērnu atpūtas mežaparkā “Dzintari”.

„Jurmala Park House kompleksā kopumā ir 118 apartamentu ar pabeigtu pilnu apdari. Apartamentos ir uzstādīta kvalitatīva santehnika. Kompleksa vismazāko apartamentu platība ir 79 kvadrātmetri, vislielāko – 202 kvadrātmetri. Apartamentu cenas sākas no 1 750 eiro par kvadrātmetru. Savukārt vidējā apartamentu (ar labu skatu) cena ir tuvu 2 500 eiro par kvadrātmetru. Kompleksā atrodas pazemes autostāvvieta” – tā par jauno biznesa klases kūrorta piedāvājumu stāsta kompānijas SIA “Dzintarkrasta Priedes” projekta vadītāja Seviļa Grīnberga.