Augstceltņu dzīvojamais komplekss Filozofu rezidence, kurā ir apvienotas 22 un 23 stāvu ēkas, ir nodots ekspluatācijā. Šā jaunā mūsdienu arhitektūras šedevra būvniecība ilga mazāk par diviem gadiem: būvniecības darbi tika uzsākti 2017.gada oktobrī. Pasūtītājam — kompānijai R.Evolution City projekts izmaksāja 20 miljonus eiro.

Oriģinālais nosaukums augstceltņu kompleksam ir dots, godinot XVIII gadsimta vācu filozofus Johanu Georgu Hāmani un Johanu Gotfrīdu Herderu. Viņu uzvārdi Haman un Herder ir piešķirti torņiem, kuru kopējā adreses ir Raņķa dambis 34. Projektā ir 120 biznesa klases dzīvokļu. Pārdošanai šajā projekta attīstības posmā tiek piedāvāti tikai Haman tornī esošie dzīvokļi. Tikai tajā visiem dzīvokļiem ir veikta pilnā apdare. Būvniecības pabeigšanas brīdī pārdoto dzīvokļu skaits tuvojās 50 %. Brīvie dzīvokļi tiek tirgoti par 2200 līdz 5300 eiro/m².

Dažas Filozofu rezidences spilgtas īpatnības: abu torņu fasāžu keramikas apdare attīrās pati, halles griestu augstums ir 12 metru, pirmie dzīvojamie stāvi sākas 14 metru augstumā no zemes līmeņa. Kompleksa kopējā platība ir 14 706,6 m², bet piegulošās teritorijas platība ir 4200 m². Tajā ir virszemes auto novietne un pazemes garāža (242 automobiļiem), kā arī bērnu rotaļu laukumiņi.