Galvaspilsētas projekta Ezerparka Nami ietvaros pabeigta otrā posma realizācija – divas dzīvojamās mājas, no kurām viena ir deviņstāvu ēka, bet otru veido piecstāvu un sešstāvu korpuss. Abās ēkās piedāvāja iegādāties kopumā 174 dzīvokļus (to platība no 31 līdz 72 kvadrātmetriem). Dzīvokļu plānojumi: studio , divistabu un trīsistabu dzīvokļi. Tie visi ir pieejami ar pilno apdari, bet bez iekārtotas virtuves. „Pārdošana norit lieliski: namu nodošanas ekspluatācijā brīdī no 174 dzīvokļiem rezervēti bija 75 dzīvokļi, veicot pirmo iemaksu. Tagad nodarbojamies ar to pircēju reģistrāciju zemesgrāmatā. Interese par projektu ir tik augsta, ka mēs, godīgi sakot, pat nerīkojam Atvērto durvju dienas – tik tikko paspējam apkalpot tos klientus, kas ir,” atzīst Ezerparka Nami pārdošanas vadītāja Žanete Balode. „Vislabāk izvēlas divistabu dzīvokļus, turklāt pilnībā izpirkti visi lētākie piedāvājumi. Kad mēs uzsākām tirdzniecību, vislētākais piedāvājums bija 49 000 eiro, tagad šādu variantu vairs nav. To brīvo dzīvokļu, kuri šodien pieejami pārdošanā, cenu robeža ir no 64 000 līdz 127 000 eiro.”
Žanete Balode žurnālam m2 un portālam varianti.lv pastāstīja, ka lielākā daļa klientu, kuri jau iegādājušies dzīvokļus viņu projektā, ir vietējie. Vairākums dzīvokļus pērk pašiem, bet ir arī investori – tā ir atšķirība no Ezerparka Namu pirmās kārtas, kur bija tikai divi šādu klientu. „Es vēlos piebilst, ka ir parādījušies ārvalstu pircēji. Lai arī viņu ir maz, tomēr ir. Divus dzīvokļus iznomāšanai pie mums ir nopirkuši ķīnieši, vēl trīs – krievi,” uz ārzemnieku pieprasījuma atgriešanos norādīja Žanete Balode.
Otrā posma noslēgums ļāva Ezerparka Namu projekta ietvaros izveidot pirmo prasībām atbilstošu jauno kvartālu. Dzīvojamās ēkas tajā izvietotas pa perimetru, bet iekšpagalmā ir izveidots bērnu laukums, sporta laukums un zaļā zona. Savas automašīnas esošie un nākamie Ezerparka Namu iedzīvotāji var novietot pazemes autostāvvietā, kurā vieta maksā 12 000 eiro, vai arī virszemes stāvvietā, kur auto novietošana ir bez maksas.