Jauns Jūrmalas dzīvojamis komplekss Rīgas 51, kas savu nosaukumu saņēmis pēc adreses, piedāvā janiem iemītniekiem atbilstoši savai klasei augsta līmeņa apdari un nodrošina komfortablus mājokļa apstākļus. Par to pārliecināties un gūt priekšstatu par kompleksu Rīgas 51 tagad var ikviens. Apmeklējuma dienu un laiku var saskaņot, zvanot +371 27080808.

Attīstītājam kompānijai Baltic Investment Group (BIG) tā ir pirmā jaunceltne Latvijā. Tāpēc attieksme pret šo objektu būvētājam, kura darbiniekiem ir starptautiska dzīvojamo projektu attīstīšanas pieredze, ir īpaša, jo komplekss ilgus gadus nodrošinās uzņēmuma nevainojamas reputācijas pamatus Latvijā.

Jau no pašām pirmajām projekta īstenošanas dienām par tā sinonīmiem ir kļuvuši tādi kritēriji kā pārdomāts plānojums, augsta būvniecības materiālu un darbu kvalitāte, skrupuloza attieksme pret sīkākajām detaļām, kas saistītas ar nākamo iemītnieku komfortu.

Komplekss Rīgas 51 – pilnvērtīgs un cienīgs komforta klases projekts. Tas atrodas Dzintaros, upes pusē, klusā meža masīvā, stratēģiski pievilcīgā vietā: 10 minūšu nesteidzīgas pastaigas attālumā no Dzintaru koncertzāles, slavenās Jomas ielas un Rīgas jūras līča piekrastes. Savukārt līdz Jūrmalu un galvaspilsētu savienojošajai autostrādei ar personīgo automobili vai taksometru var nokļūt pāris minūšu laikā; ceļš līdz starptautiskajai lidostai Rīga ilgst mazāk par 10 minūtēm, bet līdz Vecrīgai – aptuveni 10 minūšu.

Tikai nesen ekspluatācijā ievadītais dzīvojamais komplekss – četrstāvu ēka ar divām kāpņu telpām un vienu patstāvīgu taunhausu – ir veidots mūsdienīgā arhitektūras stilā. Īpašu šarmu projektam rada Latvijā visai reti izmantots risinājums – ventilējama fasāde. Tajā izmantotie gaišie krēmkrāsas apdares paneļi kopā ar balkonu tonēto stiklojumu un daudzajiem fasādes flīžu brūnā toņa nokrāsu ielāsmojumiem rada skaistu būves ārējo veidolu. Projekta teritorija ir norobežota un apzaļumota.

Projekta Rīgas 51 filozofijas pamatā ir tieksme dāvāt iemītniekiem pievilcīgu, ar dabīgu gaismu un mūsdienīgām novatoriskām tehnoloģijām piepildītu dzīves telpu. Mūsu kompānijas profesionālais kredo − jebkuru projektu būvēt kā sev pašiem. Un galvenais: nekādā gadījumā šeit nepieļaut pašizmaksas mākslīgu pazemināšanu, bet gan ieguldīt tik, cik tas nepieciešams patiešām kvalitatīva projekta radīšanai. Tāda, par kuru nav jākaunas un kuru pircēji saprot, kas ir labs nekustamais īpašums, un pozitīvi novērtēs, neņemot vērā nekādas tirgus peripetijas. Pašlaik tirgū ir pieprasījums pēc gataviem mājokļiem. Tādēļ visiem mūsu piedāvātajiem kompleksa Rīgas 51 dzīvokļiem ir pilnā apdare, lai potenciālie pircēji uzreiz varētu novērtēt to līmeni un kvalitāti,” palepojoties par paveikto darbu, stāsta Baltic Investment Group valdes loceklis Ļevs Golands.

Daudzdzīvokļu mājas Rīgas ielā 51 būvniecības un apdares darbu veikšanai ir izmantoti gan dabīgie materiāli – koks, granīts un marmors, tērauds un stikls, gan arī energoefektīvas tehnoloģijas. Liela uzmanība ir pievērsta ekoloģijai – nekāda polivinilhlorīda! Pat margas kāpņu laukumiņos ir koka. Kāpņu telpu logi un ieejas durvis ar trīskārtīgo stiklojumu ir izgatavotas no Schüco sistēmas alumīnija konstrukcijām. Logiem papildus ir arī ārējais aizsargpārklājums, kas aizsargā no saules staru iedarbības.

Līdzīgi kā teātris sākas no drēbju pakaramā, tā arī jebkura daudzdzīvokļu māja sākas no ieejas. Elegantās un ar dabīgo gaismu piepildītās kompleksa Rīgas 51 kāpņu telpas ir apšūtas ar marmoru un flīzētas ar keramikas plāksnēm. Izsmalcināts telpas iekšējās apdares elements ir arī dizainera izstrādātie radiatori, kā arī pēc pasūtījuma izgatavotās dzīvokļu durvis ar ozolkoka finierējumu, ko grezno stilizēti dzīvokļu numuri.

Kāpņu telpās ir apgaismes sistēmas ar sensoru vadību – uz kustību reaģējošas LED lampas. Pārvietošanās starp stāviem ērtības nodrošina modernie KONE lifti – tie ir ne tikai klusi, bet arī patērē maz elektroenerģijas. No liftiem ir tieša izeja uz pazemes stāvu, kurā izvietota plaša garāža, kurā vienlaikus var novietot 36 automobiļus. Šajā pašā līmenī ir izvietoti individuāli boksi personīgo mantu glabāšanai. Rūpējoties par savu iemītnieku dzīves kvalitāti, apbūvētājs ir aprīkojis pazemes garāžu ar dūmu ventilācijas sistēmu un izplūdes gāzu piespiedu izvadīšanas sistēmu. Ir padomāts arī par ērtu iebraukšanu garāžā ziemas periodā: to nodrošina rampu apsildes un apgaismojuma sistēmas.

Bet dzīvokļi?

To kompleksā Rīgas 51 ir 36, un vēl sānos izvietotais taunhauss. Pārdošanai izlikto mājokļu platība ir no 60 līdz 240 kvadrātmetriem. Dzīvokļiem ir viena, divas vai trīs guļamistabas. Katrā dzīvoklī obligāti ir balkons vai terase. Terase – ja dzīvoklis atrodas pirmajā vai ceturtajā stāvā.

Apbūvētāja piedāvātā pilnā apdare ietver Boen ozolkoka parketu, krāsotas sienas, Zehnder grīdā iebūvētus radiatorus, siltās grīdas vannasistabās, kuru apdarē izmantots dabīgs akmens, Hansgrohe santehniku un Villeroy&Boch porcelānu sanitārajos mezglos, koka iekšdurvis, travertīna palodzes, Commax namruņus ar videokameru, temperatūras režīma vadību apkures sezonā, ar terases dēļiem izklātus balkonus un terases…

Visiem dzīvokļiem ir pievadīts optiskais kabelis, kas nodrošina Lattelecom telefonijas, televīzijas un interneta savienojumu. Ir uzstādīti individuāli siltuma, ūdens un elektrības patēriņa skaitītāji. Turklāt ir pārdomāta kondicionieru uzstādīšana katrā dzīvoklī, izvadot sistēmas uz ēkas jumta. To visu papildina novērošanas sistēma, kas ir gan katrā kāpņu telpā, gan arī visā kompleksa teritorijā.

– Šī mums ir pirmā dzīvokļu tirdzniecības sezona Jūrmalā, tomēr klienti ierodas apskatīt projektu visai regulāri. Demonstrāciju gaitā gūtā atgriezeniskās saiknes informācija ļauj teikt, ka mūsu projekts daudziem ir iepaticies un ka cilvēki novērtē un saprot projektā Rīgas 51 nodrošinātās kvalitātes līmeni. Viņiem patīk, ka katram dzīvoklim esam izstrādājuši individuālu dizainu,– par saviem novērojumiem stāsta BIG tirdzniecības direktore Tamāra Raine un piebilst, – visvairāk cilvēki novērtē mieru un klusumu, tas ne vienmēr ir nodrošināts citos kūrorta projektos. Paraugoties no vienas puses, mūsu komplekss atrodas līdzās Jūrmalas aktīvajai daļai, taču vienlaikus tas ļauj palikt klusumā un baudīt priežu sila svaigo gaisu, putnu dziedāšanu, kā arī ērto infrastruktūru. Starp citu, pašlaik tiek saskaņots individuāla gājēju celiņa projekts, pa kuru tieši no kompleksa teritorijas varēs ērti un ātri nokļūt uz Jūrmalas veloceliņa, Dzintaru dzelzceļa stacijā un uz ceļa, kas ved uz līci. Ģimenes ar maziem bērniem novērtēs pagalmā ierīkoto mūsdienīgo bērnu rotaļu laukumu.

Jāatzīmē, ka kompleksa Rīgas 51 apbūvētājs piedāvā iegādāties dzīvokļus ne tikai klasiskās tirdzniecības ceļā, tie tiek piedāvāti, izmantojot arī jaunu tirdzniecības veidu – īri ar izpirkuma tiesībām. Turklāt uzņēmums ir izstrādājis piedāvājumu, saskaņā ar kuru visu īres maksu ieskaita dzīvokļa pirkuma summā. Dzīvokļu iegādei ir iespējams izmantot bankas piešķirtu kredītu ar pievilcīgu procentu likmi. Tas ļauj

klientiem neatlikt dzīvošanu Jūrmalā uz vēlāku laiku, bet gan baudīt to jau šodien. Jo vairāk tādēļ, ka dzīvokļi ar pilno apdari jaunajā projektā Rīgas ielā 51 ir pieejami par cenām, kas sākas no 180 000 eiro.

Citi BIG projekti

2018.gada rudens beigās tuvosies nobeigumam vēsturiskās ēkas Rīgā, Tallinas ielā 86, kapitālā rekonstrukcija, kas ietver arī visu inženierkomunikāciju nomaiņu. Tajā būs 49 dzīvokļi, to platība no 24 līdz 72 kvadrātmetriem. Ceturtā daļa šo dzīvokļu jau ir pārdota. Brīvie dzīvokļi tiek piedāvāti par cenām, kas sākas no 47 070 eiro.

Šogad ir uzsākta pilnīgi jaunas septiņstāvu mājas būvniecība Rīgā, Stabu ielā 100. Tajā plānoti 29 dzīvokļi un divas komerciālās telpas. Tirdzniecība tiks uzsākta nākamgad.

web: rigas51.lv

e-pasts: info.rigas51@gmail.com

tālr.: +371 27080808