Vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs dzīvojamo namu segmentā “Bonava Latvija” turpina jaunā četru dzīvojamo māju projekta “Blūmendāles mājas” attīstību Ķengaragā, Prūšu ielā – šī gada sākumā uzsākta otrās kārtas jeb otrās mājas būvniecība. Topošajā piecu stāvu ēkā būs pieejami 58 videi draudzīgi un funkcionāli divu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 42,7 līdz 74 kvadrātmetriem, nodrošinot ilgtspējīgu dzīvesvietu apmēram 150 iedzīvotājiem.

“Iedzīvotāju lielo interesi par šo projektu izjutām jau līdz ar pirmās ēkas būvniecības uzsākšanu – no pirmās ēkas dzīvokļiem šobrīd ir pārdoti aptuveni 60%, kas šajā ekonomiski izaicinošajā laikā ir ļoti labs rādītājs. Par spīti inflācijai un augstajām banku likmēm nepieciešamība pēc jauniem un ilgtspējīgiem mājokļiem joprojām ir ļoti liela. Ķengarags nenoliedzami ir viena no dzīvošanai pieprasītākajām Rīgas apkaimēm, ņemot vērā visas tās sniegtās priekšrocības: pieejamu un attīstītu infrastruktūru, iespēju visu nepieciešamo atrast rokas stiepiena attālumā, vienlaikus mītot dabas tuvumā. Tāpēc esmu pārliecināts, ka šie jaunie un energoefektīvie mājokļi būs ne vien nozīmīgs dzīvojamā fonda papildinājums, bet arī būtisks apkaimes uzlabojums, sniedzot ēku iemītniekiem vēl nebijušu dzīvošanas pieredzi modernā, viegli pieejamā un sakārtotā vidē,” saka projekta “Blūmendāles mājas” attīstības vadītājs Kristaps Žvīgulis. 

Otro projekta ēku Prūšu ielā 1H plānots nodot ekspluatācijā 2025. gada pirmajā pusē. Šobrīd būvniecības stadijā esošās ēkas mājokļi pieejami iegādei, sākot no 90 000 eiro.

“Bonava Latvija” plānotās investīcijas “Blūmendāles mājas” projektā, kas sastāvēs no četrām piecstāvu ēkām ar 232 dzīvokļiem un kuru plānots uzbūvēt līdz 2026. gada beigām, ir aptuveni 22 miljoni eiro.