Lai atzīmētu nekustamo īpašumu nozares profesionāļus, kuri 2023. gadā savā darbībā demonstrējuši izcilu klientu apkalpošanas servisu, profesionālo izaugsmi, strādājuši ar augstiem rezultatīvajiem rādītājiem, Latvijas lielākā un jaudīgākā nekustamo īpašumu nozares asociācija LANĪDA 1. decembrī sveica konkursa “GADA AĢENTS 2023” laureātus.

 “Konkursa mērķis ir arvien vairāk pievērst gan nozarē strādājošo, gan sabiedrības uzmanību kvalitātes jautājumiem nekustamo īpašumu tirgū un veicināt nekustamo īpašumu aģentu profesionālo izaugsmi un regulāru kvalifikācijas celšanu, lepoties un izcelt labo pieredzi un praksi, novērtēt to,” saka LANĪDA izpilddirektore Sandra Rasnača.

Konkursā "GADA AĢENTS 2023"laureāti šajā gadā tika sumināti septiņās kategorijās:
“LANĪDA GADA JAUNAIS AĢENTS” – Linda Rāviča (“137 digital agency”)
• “LANĪDA GADA AĢENTS” dzīvojamā fonda pārdošanas segmentā – Līga Kohtanena (“Latvia Sotheby’s International Realty”).
• “LANĪDA GADA AĢENTS” īres segmentā – Marina Zenoviča (“Vestabalt”)
• “LANĪDA GADA AĢENTS” komercobjektu segmentā – Ģirts Jansons (“Arco Real Estate”).
• “GADA AĢENTS - REPUTĀCIJAS LĪDERIS” – Kārlis Knēziņš (“PRIME Realty”)
Līdzīgi kā iepriekšējos gadus savu apbalvojumus pasniedza arī banka “Citadele”, sveicot Artūru Isakovu (“Tribus Realty”).
Savukārt lielākais nekustamo īpašumu sludinājumu vortāls “City24.lv” nosauca un sveica klientu novērtētākos aģentus, kas 2023. gadā ir: Baiba Kalniņa (“Latvia Sotheby’s International Realty”), Klāvs Krišjānovs (“Tribus Realty”), Ģirts Krūmiņš ( “Latio”).