Tiem, kuri sapņo par dzīvokli jaunbūvē, kurā apvienotas tādas priekšrocības kā tuvums Rīgai un iespēja dzīvot pie dabas, laba transporta pieejamība, augsts iekšējās apdares līmenis un pievilcīgas cenas, ievērojot mūsdienu standartus, jāpasteidzas - kompleksa Līčukrasti pirmajā posmā jaunos īpašniekus gaida pēdējie trīs mājokļu varianti.

Pirmās kārtas trīsstāvu māja atrodas Ropažu novada Stopiņu pagasta Līču ciemā. Tā ir pilnībā gatava, un īpašnieki varēs uzsākt savas jaunās dzīvesvietas iekārtošanu uzreiz pēc darījuma noslēgšanas - projekts ir nodots ekspluatācijā, un visiem tā dzīvokļiem ir pilna un kvalitatīva apdare.
Līčukrastu pirmajā kārtā ir 24 dzīvokļi: 21 no tiem jau ir pārdots un šobrīd vai nu jau tiek apdzīvoti, vai tūlīt jau būs apdzīvoti. Potenciālajiem pircējiem – tiem, kuri nekavēsies ar kompleksa iepazīšanu – ir iespēja izvēlēties kādu no zemāk esošajiem bezmaksas mājokļa variantiem, kuri vēl ir brīvi.
Pirmais: trīsistabu dzīvoklis Nr. 10 pirmajā stāvā, ar skatu uz privātu dārzu/mājas zaļo zonu, ko labiekārtojis profesionāls dārznieks. Pircēji saņems pārdomātu viesistabu ar virtuves zonu, divas atsevišķas guļamistabas, sanitāro mezglu un terasi 8,3 kvadrātmetru platībā. Dzīvokļa kopējā platība ir 73,2 kvadrātmetri, un tas pieejams par 151 940 eiro.
Piedāvājums numur divi: dzīvoklis Nr. 14, arī atrodas pirmajā stāvā. Ar trim istabām. Tas patiks ikvienam, kurš vēlas baudīt sajūtas, kas tuvas dzīvošanai savā privātmājā. Šī dzīvokļa bonuss ir tā plašā terase 48,1 kvadrātmetra platībā. Tas, protams, kļūs par iecienītu iedzīvotāju izklaidi siltajā sezonā. Runājot par dzīvokļa iekšējo zonējumu, tajā ietilpst viesistaba ar virtuvi, divas atsevišķas guļamistabas un divas vannasistabas. Lai pircējiem būtu vieglāk pārcelties uz jauno dzīvesvietu, projekta dizainu izstrādāja dizainere Anna Ilmere. Viņa pārdomāja visu mēbeļu un aprīkojuma izkārtojumu dzīvoklī. Šī īpašuma kopējā platība 115,1 kvadrātmetrs, pircējam tas izmaksā 175 527 eiro.
Trešajam un ietilpīgākajam no Līčukrastu piedāvājumiem vajadzētu interesēt ģimenes ar diviem un vairāk bērniem. Runa ir par četristabu dzīvokli Nr. 13, kura kopējā platība 164,1 kvadrātmetrs. Tajā ietilpst viesistaba ar virtuvi, trīs atsevišķas guļamistabas, divas vannasistabas, atsevišķa veļas telpa un terase 58,8 kvadrātmetru platībā. Šī dzīvokļa iekšējo telpu veidojis profesionāls dizainers, kurš tā interjeru piepildījis ar kvalitatīvu tehniku un aprīkojumu, kā arī mēbelēm. Dzīvošana dzīvoklī Nr.13 savā būtībā ne ar ko neatšķirsies no dzīves privātmājā: šis dzīvoklis atrodas Līčukrastu pirmās kārtas klusākajā vietā, no kura paveras skats uz ūdenskrātuves pusi. Ievērojams šī piedāvājuma bonuss ir arī savs ziemas dārzs – stiklota terase. Vasarā to var viegli pārvērst par ārējās terases neatņemamu sastāvdaļu, savukārt aukstajā sezonā, būdama slēgta, to var izmantot arī kā dzīvokļa papildu telpu, kas ir aizsargāta no lietus un sniega. Šī piedāvājuma cena 268 800 eiro.
“Vēlos īpaši uzsvērt, ka katra dzīvokļa pirkuma cenā ir iekļautas atsevišķas noliktavas telpas, velonovietne pagrabstāvā, arī iespēja kompleksa teritorijā bez maksas novietot motociklus vai mopēdus. Iedzīvotājiem ir pieejama arī pazemes autostāvvieta, sava trenažieru zāle, optiskais internets un daudzas, daudzas citas ērtības, kas padarīs dzīvi šajā kompleksā ērtu un pievilcīgu. Galvenais šobrīd aktuālais bonuss no attīstītāja puses: tā kā šodien visi klienti ir noraizējušies par turpmāko komunālo un apkures rēķinu apmēru, pirmo trīs mēnešu laikā pēc pirkuma darījuma noslēgšanas šiem minētajiem dzīvokļiem komunālos maksājumus segs attīstītājs,” papildu argumentus par labu atlikušo dzīvokļu iegādei uzskaita Līčukrastu pārdošanas vadītāja Kristīne Dubāne.
Līčukrastu pirmās kārtas arhitekts Gatis Didrihsons. Kopumā Līčukrasti iecerēti kā moderns dzīvojamais rajons piecu hektāru platībā, un tā attīstība plānota vairākos posmos. Pēc pabeigšanas kompleksā būs aptuveni 125 jauni dzīvokļi un rindu māju sekcijas, un tam būs sava iekopta zaļā zona.

Ja jūs interesē dzīvot Līčukrastu Rezidencēs, būt Līčukrastu komūnas IEDZĪVOTĀJIEM, sazinieties ar
Kristīni Dubāni, zvanot +371 28 232 007.