Latvijas nekustamā īpašuma attīstītājs Estera Development no Igaunijas kompānijas US Real Estate iegādājies bijušās hokeja arēnas “Rīgas Sporta Pils” teritoriju. Īpašums sastāv no sešiem zemes gabaliem starp Tērbatas, Krišjāņa Barona, Lielgabalu un Artilērijas ielām. Estera Development plāno uzbūvēt kopā 6 daudzstāvu ēkas ar vairāk nekā 700 dzīvokļiem vidējā tirgus segmentam un attīstīt šo vietu par kvalitatīvu, mūsdienīgu Rīgas centra dzīvojamo kvartālu.

Ülo Adamsons, Estera Development līdzdibinātājs un izpilddirektors, komentē:
“Mēs joprojām redzam lielu potenciālu šobrīd nepietiekami nodrošinātajā Rīgas dzīvojamo ēku tirgū. Sporta Pils kvartāla attīstība rada potenciālu vēl 700 dzīvokļiem pašā Rīgas centrā, palielinot mūsu projektu portfeli Latvijā līdz 3000 dzīvokļiem. Iepriekš vairāk esam koncentrējušies uz ekonomiskās klases projektu attīstību. Bet tā kā mūsu īpašumā ir vairāki daudzstāvu apbūvei paredzēti zemes gabali ar lielisku atrašanās vietu Rīgā, esam uzsākuši arī vidējās vai biznesa klases projektu realizāciju. Līdz ar Tekstiliana projektu Torņakalnā, kura būvniecību uzsākam šovasar, Sporta pils kvartāla projekts ir loģisks papildinājums mūsu vidējā tirgus dzīvokļu piedāvājumam.
Sporta Pils kvartāls atrodas lieliskā vietā un, attīstot veselu pilsētas kvartālu, varēsim to pielāgot mūsu klientu vajadzībām. Šī mums būs lieliska iespēja attīstīt mūsdienīgu dzīvojamo vidi cilvēkiem, kuru darba vieta ir pilsētas centrā un kuri vēlas izvairīties no ikdienas ceļā pavadītajām stundām. Mēs arī uzskatām, ka tā būs lieliska investīciju iespēja ne tikai tiem mūsu klientiem, kas ir moderna jauna mājokļa meklējumos, bet arī tiem, kas vēlas ieguldīt savus uzkrājumus labā vietā esošā īpašumā ar augstas energoefektivitātes būvniecības risinājumiem.”