Vairumā Latvijas reģionu nekustamā īpašuma pircēju aktivitāte aprīlī bija nedaudz zemāka nekā martā. Piemēram, Rīgā zemesgrāmatā aprīlī reģistrēti 1 112 pirkuma līgumi, par 18.7% mazāk nekā mēnesi iepriekš (1 367). Proporcionāli krities arī reģistrēto jauno hipotekāro līgumu skaits – 611 hipotekārā nostiprinājuma lūgumu aprīlī, un tas ir par 18.9% mazāk nekā martā, kad reģistrēti 753. Šie dati liecina, ka, iepriekšējos mēnešos Latvijas galvaspilsētā veiktajos darījumos, kredīts izmantots 55% gadījumu.

Vidzemes rajona tiesas zemesgrāmatas nodaļa, kas apkopo informāciju par nekustamā īpašuma tirgus norisēm Vidzemes pilsētās – Valmierā, Gulbenē, Alūksnē, Cēsīs, Madonā u.c., un arī to apkārtnē, aprīlī reģistrēti 468 pirkuma līgumi, un tas ir par 18.9% mazāk nekā martā (577). Kurzemes rajonā (Liepāja, Ventspils, Aizpute, Kuldīga…) aprīlī veikti 506 darījumi – par 12.6% mazāk nekā pirms mēneša (579), Zemgales rajonā (Jelgava, Aizkraukle, Bauska, Jēkabpils, Dobele, Ogre…) – 622, par 6.6% mazāk nekā martā (666).

Latvijas otrajā lielākajā pilsētā – Daugavpilī - nekustamo īpašuma pircēju aktivitāte aprīlī un martā bija pilnīgi vienāda – Daugavpils tiesas zemesgrāmatas nodaļā aprīlī reģistrēti 396 pirkuma līgumi, tas ir tikai par vienu līgumu mazāk nekā martā. Savukārt darījumu pieaugums vērojams galvaspilsētas apkārtnē – Rīgas rajona tiesas zemesgrāmatas nodaļā aprīlī reģistrēti 816 darījumi, par 16% vairāk nekā iepriekšējā mēnesi. Jāpiemin, ka Jūrmalā šajā periodā veikti 154 darījumi ar dažādiem nekustamā īpašuma objektiem, par 14% vairāk nekā martā.