Drīzumā tiks pabeigta dzīvojamā projekta Harmony Home Teika būvniecība galvaspilsētas mikrorajonā Teika, Ķeguma ielā 39. Marta beigās tiks pabeigta visu četru stāvu būvkonstrukciju montāža. Kopumā projektā ir viena četru stāvu ēka, kas sastāv no trīs korpusiem jeb kāpņu telpām. Ēkā izvietoti 48 – studio tipa, trīs un četru istabu. Jūlijā tiks pabeigti visi būvndarbi, un līdz augusta beigām ēka tiks nodota ekspluatācijā.

Teikā top pirmā STATS grupas radītātiražējamā tipveida daudzdzīvokļu ēkas projekta Harmony Home māja. Projekta pamatā ir Austrijā patentēta VST tehnoloģija, saskaņā ar kuru rūpnīcā izgatavo cementa skaidu plāksnes ar jau iestrādātām komunikācijām, būvlaukumā tās tiek precīzi samontētas kopā. Harmony Home ēkas ir izturīgas, energoefektīvas, ar teicamu skaņas izolāciju. Tās atbilst pasīvās ēkas standartiem. Dzīvokļu platība ir 41 - 86 m2, visi dzīvokļi jaunajiem īpašniekiem tiek piedāvāti ar pilno apdari.

Marta beigās jaunajā projektā Ķeguma ielā 39 ir pārdoti vairāk nekā puse dzīvokļu. Vēl pieejamo dzīvokļu cena ir no 99 000 līdz 205 000 eiro. Jaunajā dzīvokļu kompleksā tiks ierīkota apzaļumota privāta teritorija ar bērnu rotaļu laukumu un trenažieru zonu. Pagrabstāvā paredzētas gan ratiņu un velosipēdu koplietošanas novietnes, gan individuālas mantu glabāšanas noliktavas. Ir arī pieejama atklāta tipa autostāvvieta.