Galvaspilsētas prestižo vairāk nekā divus miljonus vērto dzīvokļu klubā ir parādījies jaunpienācējs: Klusā centra arhitektūras šedevrā — namīpašumā Elizabetes ielā 3, pārdošanai ir izlikts jauns sešistabu dzīvoklis. Stilīgais un elegantais dzīvoklis ar 267 m² kopējo platību spēs apmierināt pat visprasīgākos augsta komforta līmeņa cienītājus.

Dzīvokļa atbilstība ekskluzīvai klasei — tas ir visaugstākā līmeņa dizaina, piepildījuma, prestižas atrašanās vietas un namīpašuma, kurā atrodas mājoklis, ideāls apvienojums. Runājot par jauno sešistabu dzīvokli Elizabetes ielas 3. namā, kuru tirgū pārstāv kompānija Realty N1, var droši teikt, ka tas ir 100 % trāpījums mērķī.
Kompleksa Elizabeth premiālais statuss Latvijā nevienam nerada šaubas. Nama vēsture iesniedzas 1899. gadā, un tas ir arhitekta Kārļa Felsko un skulptora Augusta Folca radošā dueta garadarbs. Fasāde veidota vēlīnā eklektisma stilā. Tā ir piesātināta ar daudzveidīgām platām un reljefām karnīzēm, ornamentālām kolonnām, portikiem un izteiksmīgām skulptūrām.
Pateicoties savam spilgtajam, dzelteni baltajam veidolam un vizuālajam piepildījumam, nams Elizabetes ielā 3 ir kļuvis par vienu no visskaistākajiem un prestižākajiem Rīgas Klusā centra akcentiem. Panākt to ir ļāvusi rūpīga un pedantiska rekonstrukcija, kas pēc kompānijas Ordo Group pasūtījuma projektā norisinājās no 2013. līdz 2015. gadam. Apbūvētājs neaprobežojās tikai ar nama sākotnējā ārējā veidola atgriešanu — Elizabetes ielā 3 ir izveidots jauns ekskluzīva mājokļa produkts, kas sevī ietvēris gan iepriekšējo gadsimtu šarmu, gan arī mūsdienu izpratni par komfortabliem ikdienas dzīves apstākļiem.
Ēkā, kuras iekšiene līdz pat pamatiem tika attīrīta no vecajiem uzslāņojumiem, nomainītas pārsegumu konstrukcijas, izbūvētas jaunas inženieru komunikācijas, ierīkota elektroinstalācija, ielikti jauni koka logi un ieejas durvis un uzbūvēts jumts, uz kura kompleksa prestižākajiem dzīvokļiem tika izbūvētas plašas terases. Izmantojot saglabājušos paraugus, izdevās atjaunot centrālās ieejas un kāpņu telpu griestu un sienu gleznojumus. Daudz darba un pūļu veltīts griestu un sienu veidojumu, rozešu un karnīžu atjaunošanai un atveidošanai. Galvenajā ieejā ierīkota eleganta un stilīga halle arvietu konsjeržam un apmeklētāju un mājas iedzīvotāju atpūtai. Projekta Elizabeth ieejas grupa ir uzskatāma par vienu no vispievilcīgākajām starp Rīgas centra vēsturiskajiem namīpašumiem.
Kapitāli atjaunoto projektu papildina mūsdienīgs un kluss lifts. Ir izveidota sava trenažieru zāle, kluss pagalms ar atpūtas zonām, noliktavu telpas un pat pazemes garāža, kas galvaspilsētas centra ēkās ir retums. Elizabeth fasādi papildina izsmalcināts, māksliniecisks izgaismojums, kas akcentē šīs ēkas skaistumu diennakts tumšajā laikā.
Un, lūk, šādā statusa namā kopš 2021. gada rudens pirmo reizi pārdošanā ir izlikts ekskluzīvs sešistabu dzīvoklis — pilnībā izremontēts, apgādāts ar visu nepieciešamo un gatavs uzņemt iemītniekus. Dzīvoklis atrodas ceturtajā stāvā, tā platība 267 m². Nākamos iemītniekus iepriecinās plaša viesistaba ar virtuvi, četras guļamistabas, atsevišķs kabinets, TV halle, garderobes istaba, veļas mazgātava, trīs sanitāri tehniskie mezgli, tostarp ar logiem, un visbeidzot elegants balkons ar kaltiem režģiem.
Greznā nekustamā īpašuma projekta autors ir slavenā Latvijas arhitektu studija Neoklasika — starptautisku profesionālā dizaina , tostarp International Property Awards 2013, balvas laureāte. Iekšējai apdarei izvēlētās koncepcijas pamatā ir Art Deko tradīcijas — viegls un izsmalcināts stils, kas savu uzplaukumu piedzīvoja pagājušā gadsimta 30.-40. gados. To īstenojot dzīvē, tika izmantoti tikai pasaules vadošo zīmolu augstas kvalitātes un ekoloģiski materiāli: Emperador marmors, dabīga āda, dažādu koku sugas, tostarp dižskābardis, zelta madrona, kļava, riekstkoks, eikalipts, makassar melnkoks...
Dzīvoklī veiksmīgi īstenots dažādu dzīves stilu apvienojums. Sienas paneļus un gleznojumus ir veidojuši studijas Neoklasika mākslinieki. Masīvās un vienlaikus izsmalcinātās koka durvis dizaineru projekta ietvaros speciāli izgatavoja Latvijas uzņēmums Silmežs Ekskluzivs. Papildu šarmu telpām raga klasiskās logu un durvju vitrāžas, kas piepilda istabas ar ikdienas prieka un laimes krāsām. Logu drapējumam izmantoti greznie Rubelli un Loro Piana audumi. Viesistabas interjeram īpašu vērtību apstiprina kamīns ar unikālu ādas paneļu apdari, kā arī trauku kumode no ierobežotas Neoklasika Regale sērijas.
Grīdas segums istabās — Listone Giordano ozolkoka parkets, sanitāri tehniskajos mezglos — itāļu zīmola flīzes. Dzīvokļa griestu augstums (3,5 metri) ir ļāvis izvietot ekskluzīvas itāļu zīmola Barovier & Tose lustras, kas tam piešķir augstāku statusu un solīdumu. Dzīvokļa interjerā harmoniski iekļaujas tādu pasaulslavenu zīmolu premium klases mēbeles kā Donghia, Rubelli Casa, Oak, Mascheroni, Wittman vai, piemēram, Tura. Nākamajiem saimniekiem iepatiksies arī slavenā vācu zīmola Almilmo iebūvētā virtuve, kas ir pilnībā aprīkota ar Gaggenau tehniku. Viņi novērtēs arī virtuvē iebūvēto vīna skapi.
Nekustamā īpašuma vērtība un līmenis vienmēr izpaužas detaļās. Pārdošanā izliktajā Elizabetes ielas 3. nama sešistabu dzīvoklī šādu vērtību ir ļoti daudz. Pārliecinieties par to paši! 

P.S. Latvijas elites dzīvokļu topa jaunā dalībnieka cena — 2,2 miljoni eiro. Tajā ir ietverta arī viena vieta automobilim pazemes garāžā.