Nekustamo īpašumu specializētais interneta portāla VARIANTI.LV informācija: no 23. marta mūsu datubāze ir papildināta ar divu uzņēmumu -VIP Real un 1Parnter Latvia - objektiem. Tātad tie ir vēl papildu 367 aktuāli sludinājumi par dzīvokļu, māju, zemesgabalu un komerciālās nozīmes objektu pārdošanu un nomu. Tādējādi VARIANTI.LV piedāvāto objektu skaits pieaudzis līdz 5 000.
Atgādinājums: savus piedāvājumus portālā VARIANTI.LV jau izvieto tādi pazīstami Latvijas nekustamā īpašuma tirgus attīstītāji un spēlētāji kā YIT Latvia, Bonava Latvija, Merks, Arco Real Estate, Ober Haus Real Estate Latvia, Mercury Group, Riga Real Estate, Vitrum MT, Vestabalt, Jūsmajas, R.Evolunion City, KBO, BIG, AFI Investment,Corvin Real Estate, Labā māja, Private World un daudzi citi.

Vēlaties pirkt vai nomāt nekustamo īpašumu? Meklējiet sev piemērotus variantus vietnē VARIANTI.LV! Ja esat pārdevējs, starpnieks vai īpašnieks īpašumam, kas paredzēts iznomāšanai, mēs arī Jūs gaidām VARIANTI.LV! Portālā ir izveidota vienkārša un ērta nekustamā īpašuma objektu ievietošanas sistēma, turklāt ir iespēja automātiski izcelt aktuālos objektus, izmantojot XML failu!

Zvaniet! Rakstiet!
+371 29496359,
varianti@varianti.lv,
m2redakcija@metrs.lv