Tie nav vienkārši kvadrātmetri, tas ir dzīves veids un stils. Tieši šādu raksturojumu, dziļu un acīmredzama lepnuma pilnu, var dot vienam no visskaistākajiem, komfortablākajiem un drošākajiem mājokļu projektiem Jūrmalā – Park Residences. Projekts atrodas Dzintaru parkā, Dzintaru prospektā 28, vien 200 metru attālumā no jūras līča ūdeņiem. Un priecē ar pašiem pievilcīgākajiem augstā segmenta piedāvājumiem.

Viss plūst, viss mainās

Jau divus tūkstošus gadu senatnē sengrieķu filozofs Hērakleits atzīmēja, ka “viss plūst, viss mainās”. Lūk, arī elitārajā projektā Park Residences kopš 2017.gada jūnija ir notikušas pārmaiņas: plašam dzīvokļu kopumam piedāvāta speciāla cena, kas atbilst tirgus ekspektācijām, pagarināti pirkumu apmaksas termiņi. Ar Latvijas bankām noslēgti veiksmīgi līgumi par pircēju, tostarp nerezidentu, kreditēšanu un panāktas īpaši izdevīgas procentu likmes. Un klienti nekavējoties reaģēja uz šiem pretim nākošajiem soļiem.

Šajā sakarā Park Residences projekta vadītāja Santa Gāršniece izsaka īpašu pateicību visiem nekustamā īpašuma tirgus speciālistiem, kuri iepazīstināja potenciālos pircējus, kam ir svarīga viņu statusam atbilstoši dzīvesvieta. “Mēs augsti novērtējam ikvienu starpnieku, kas mūsu projektu pārzina tikpat labi kā mēs, kas to tirgo tikpat labi kā mēs un kas to reklamē un slavē jau labāk par mums pašiem,” Santa Gāršniece pasvītro komplekta īpašnieku atvērtību sadarbībai.

Vienmēr viegli un patīkami pārdot labu produktu. Profesionāļiem nav sīkumu, tāpēc, projektējot Park Residences, liela uzmanība tika pievērsta ne tikai atrašanās vietai Dzintaru mežaparkā ar tās plašo atrakciju un visu veidu aktīvās atpūtas piedāvājumiem, bet arī ar ikdienas detaļām un sīkumiem.

Park Residences ir būvēts mākslas mīļotajiem, augstas kvalitātes un standartu pazinējiem
Tie izpaužas, piemēram, Philip Watts Design durvju rokturos un speciāli projektam Itālijā izgatavotajos liftos ar stikla sienām. Visas minētās nianses uzrunā potenciālos pircējus un dāvā viņiem patīkamas sajūtas.

Jāatzīst gan, ka projekta galvenā atšķirībā no visiem pārējiem Latvijas projektiem ir dažādā lobiju stilistika. Park Residences sastāv no četriem korpusiem, kuros ir trīs un četru istabu dzīvokļi, kuru platība ir no 118 līdz 175 kvadrātmetriem. “Ienākot galvenajā hallē, jūs nokļūstat vietā, kur satiekas viss Ņujorkas Manhetenas kvartāla šarms un elegance, − vietā, kur garām iet Piektā avēnija, kuru tik ļoti dievināja Koko Šanele, un Brodveja bulvāris.” Tieši šādi Park Residences pārstāvji iepazīstina ar korpusu A un  Centrālo parku: parku, kurš, līdzīgi kā pilsēta, mainās, aug un nekad neguļ. Šajā parkā dzima un īstenojās daudz sapņu, iesākās daudz mīlestības stāstu, kas, izdzīvoti, pēc tam tika uzfilmēti kinofilmā.

Korpuss A izstaro Ņujorkas vēsturisko eleganci, pārējie – mūsu planētas citas brīnišķas vietas. Korpuss B, kura nosaukums ir Haidparks, manifestē britu aristokrātiju un Vivjenu Vestvudu,  Latvijas diskrēto šarmu, ko rada Dzintaru parks (korpuss C) un Guela parks (Park Guell) - vieta, kur Antonio Gaudi izpauda savu ģenialitāti un neatkārtojamo stilu, apvienojot spāņu klasiskās mākslas elementus ar spilgtām krāsām un dzīvesprieku. 

Lobijos ir izmantotas mēbeles un interjera priekšmeti no tik slavenām kompānijām kā Andrew Martin; Flexform; Cassina; Molteni; Pols Potten; Poliform; Cap-pelini; Kartell; Eichholtz; Timothy Oulton; RH; Rug Company; Restoration Hardware; Moroso.

Jau jūnijā varēs iegādāties pirmos pilnībā labiekārtotus īpašumus
Viss pieminētais noteikti ļauj teikt, ka Park Residences ir būvēts mākslas mīļotajiem, augstas kvalitātes un standartu pazinējiem, visiem tiem, kuri apzinās ieguldītā darba un augstvērtīgo materiālu vērtību, visiem tiem, kuri vēlas dzīvot atbilstoši savam līmenim nodrošinātos apstākļos. Tiem, kuri ir gatavi maksāt par savu dzīves stilu. Un būtiskākais šī gada jaunums ir saistīts ar to, ka pēc pircēju pieprasījuma uzsākam dzīvokļu remontēšanu un mēbelēšanu. Jau jūnijā var iegādāties pirmos pilnībā labiekārtotus īpašumus. Protams, nav jāgaida jūnijs, jau tagad varat izvēlēties savu dzīvokli un veikt tā remontēšanu, ņemot vērā savus ieskatus. Cenas patīkami pārsteigs it visus – gan nekustamā īpašuma tirgus speciālistus, gan pircējus un Jūrmalas pazinējus. Park Residences piedāvāto iegādei dzīvokļu cenas sākas no 2 950 euro par kvadrātmetru.